Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy választano...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy választanotok kellett hogy kivel járjatok?

Figyelt kérdés
Hogy több valakinek is tetszettél és valami alapján választani kellett . Mi alapján döntöttél?
2011. dec. 19. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem volt ilyen jódolgom :D
2011. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ohh, nekem csak az elmúlt fél évben 3x is volt olyan, hogy két csaj közül választhattam, aztán mindig sikerült a rosszat választanom, úgyhogy ezért nincs rendes kapcsolatom már jó ideje. Hidd el, nagy szívás amikor választani kell. Azt hiszed milyen jó pasi vagy, hogy többen is érdeklődnek, de aztán mindkettő lehetőség szertefoszlik.
2011. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, választhattam, hogy biciklivel, vagy busszal megyek át a szomszéd faluba
2011. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
van egy olyan idézet, vagyis hasonló: ha két pasi/csaj közt kell választanod, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.
2011. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aha, még nyár végén... és lehet azt gondolják mások, h ez milyen jó, de nagyon nem az...hogy mennyit agyaltam én akkor azon a három pasin... és próbáltam kilogikázni, meg minden, és igyekeztem úgy csinálni, h ha én ezt lépem akkor ő ezt fogja blablabla, a végén belezavarodtam és végül nem jöttem össze egyikkel sem.
2011. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kelleni nem kellett, de igen, megvolt a lehetőségem. :D

És végül nem választottam senkit sem. :)

2011. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, de nem volt jó dolog, nagyon sokat vívódtam.

Összejöttem egy fiúval, de rájöttem, h. nem passzolunk, nem leszünk jó páros. Megmondtam neki kíméletesen, hogy mégsem szeretnék vele járni, erre ő elment lenni magát (pedig egyáltalán nem volt az a típus). A haverjai, ismerősök meg rohantak hozzám, h. "pedig milyen jól néztek ki együtt", "milyen jól passzoltok", "tökéletes páros", "annyira szerelmes beléd" (tényleg az volt), "nem teheted ezt vele", stb.

Közben - míg külön voltuk - egy túl jól sikerült buli után összejöttem egy másik, nagyon karizmatikus sráccal. Egy ideig nagyon furcsa, inkább csak szexkapcsolatban voltunk, nem igazán akart 'bekomolyítani' (nem is forszíroztam, de lelkem mélyén nagyon arra vágytam). Aztán közöltem vele (elég egyszerű stílusban), h. nem szeretem ezt a 'szajha létet'. Ő erre azt mondta, h. olyan, mintha férj és feleség lennénk - nem tudtam erre mit mondani...

Akik 'hivatalosan' is együtt vannak, ismerik egymás barátait, családját, együtt terveznek (nem csak a másnap estét)... Nálunk ez sajnos nem volt meg, bár a szex oltári volt.

Aztán mégis 'visszafogadtam' az elsőt, mert ő meg királynőként kezelt, és ez nagyon hiányzott, nagyon jól esett. Egy évig jártunk még, volt lánykérés is, sok közös programot csináltunk, szüleinél laktunk.

De őt mégsem tudtam úgy szeretni, máshogy járt az agyunk, nagyon gyerekes volt az élet dolgaiban (én egy évvel voltam idősebb, de néha 5-10-nek éreztem).

Szóval újból búcsút intettem neki - most már véglegesen.

Az elsőt azóta is nagyon bánom, a lelki társam volt, de ő meg nem akarta a kapcsolatot igazán v. nem ugyanúgy mint én. Jó srác volt, valamiért évekig nem járt senkivel, aztán egy véletlen találkozás kapcsán megtudta, h. vőlegényem van (aki később a férjem is lett), azután ő is megnősült...

2017. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!