Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a pasi akinek nem adnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi akinek nem adnak esélyt a nők, minek "hallgasson szívére"?

Figyelt kérdés
Nem egyszerűbb lenézni és megvetni a női nemet?
2011. dec. 19. 20:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
tudod mit? menthetetlen vagy. soha nem lesz nőd, ezt jól jegyezd meg. és bizony bizony soha nem lesz "hatalmad" összetörni egy nőt. mert gyenge vagy és reménytelenül buta. ez vagy te. menjél inkább duzzogni, azt jól tudsz.
2011. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Tőled még idézni fogok, amikor mindezt könyvben leírom. Köszönöm a hozzászólásokat, várok még, szóljatok hozzá bátran!
2011. dec. 19. 22:18
 13/27 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehetsz több 16-nál.

Hisztivel asszed meg lesz oldva minden? Én is idézek, de Tőled. "Felháborodásomat az egekig ordítom fel" Megkönnyíted a fentiek dolgát, mert hát lefelé sza*ni mégis csak egyszerűbb nemde? :)

Nem is az a célod, hogy barátnőd legyen, hanem h. valaki Miattad legyen szarul, csak mert végre volt egy nőd, akinek összetörhetted a szívét? Komoly célokat kergetsz mondhatom.

Nem kell már most hülyeségeket fontolgatni, a csajozás Cimbim ilyen :) néha csepegtetnek nekünk valamit, aztán győzd eldönteni h. az valódi volt, agy csak játék :P

Megjegyezném, előbb tapasztalj, aztán írj könyvet :)

Hajrá hajrá!

Első voltam.

2011. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
hát igen, ahhoz hogy írj könyvet, talán tapasztalataidnak kellene lennie... neked meg az sincs (az egyéb hiányosságaidon kívül) :D
2011. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Na kialudtad magadból a sértődöttséget? Természetesen te is tudod, hogy egy talicska hülyeséget irkáltál össze, csak annyira be voltál sértődve, hogy már csakazértis a csillagokat is lehazudnád az égről (: Ismerem ezt a jelenséget, mintapéldáját mutatod.


De ha annyira akrsz könyvet írni, hát tessék csak. Ha kimész ezzel az emberek közé, akkorát koppansz, hogy a Neptunuszon is hallják. De inkább ne könyvvel kezdd, hanem egy párperces szösszenettel, amit elmesélsz, felveszel videóra, és felteszel jutúbra. Természetesen teljes valódban látssz a képen. Egy kis elővéleményezés, piackutatás. Hajrá.



Bár úgyse mered...

2011. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Én 20 éves író és filozófus vagyok. Már több könyvnyi anyagom gyűlt össze, a legkülönfélébb tematikában. Erősen kétlem hogy itt némely okoskodó képes volna ilyen szellemi teljesítményre.
2011. dec. 20. 13:10
 17/27 anonim ***** válasza:
Kicsit talán vegyél vissza az egódból barátocskám. Nehogy a fejedre hulljon a vakolat.
2011. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Igazságtalan, hogy pont egy olyan embert mint amilyen én vagyok, csalódások érjenek.."

ha ennyire beképzelt vagy, ne csodálkozz..

egyébként, filozófus létedre tudhatnád, hogy az élet értelme a küzdelem, nélküle nem ér semmit. ha megkaphatsz bárkit, abban mi a jó, egyiket sem fogod szeretni, tisztelni, becsülni, és téged sem..

csak azért mert eddig még nem találtad meg a hozzád illőt, butaság lenne lebecsülni minden lányt..

2011. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
16:24 Teljesen igazad van, és véleményem szerint jól gondolkodsz, csakhogy minden küzdelemnek kell hogy legyen célja is. Ez már személyes ízlés kérdése, de nem annyira nagy dolog nekem az hogy egy ellentétes nemű személy kedveljen, és ezért küzdjek. Az igazán fontos dolgokért érdemes küzdeni, de egyszerűen nem jelent nekem semmit az hogy most éppen vonzódik-e hozzám bárki vagy sem.
2011. dec. 20. 17:00
 20/27 anonim ***** válasza:
akkor meg nem értem a kérdés lényegét..
2011. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!