Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek milyen egy igazi izgalmas személyiségű pasi?

Figyelt kérdés
Az a hír járja, hogy a lányok eszméletlenül vonzódnak az izgalmas pasikhoz. Most én azt szeretném megtudni, hogy ti lányok mit tartotok izgalmasnak egy pasiban, milyen személyiség vonásokat és milyen életvitelt? Tényleg, rengeteget lehet erről hallani, de mégis miben áll az egész? Abban, hogy az illető pasi benne van minden rosszaságban, bandája van, kasszákat fosztogat, autókat tör fel stb, vagy ha mondjuk valami művész lélek és folyton elvont, értelmetlen dolgokról tud beszélegetni? Vagy elég egy jó márkajú verda, amivel 250 km/h-al tudok száguldani az úton? Az már eleve izgalmas mindenki számára.. Ha tudtok konkrét példákkal és magyarázattal szolgálni akkor azokat szivesen fogadom, hogy tudjak egy összehasonlitást tenni a tipikus izgalmas pasi személyisége és az én személyiségem között, és hogy ezáltal érthetőbbé válljon miért volt ennyi "sikerem" ezidáig a lányoknál.
2011. dec. 19. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de sportosabban vezetek mint sok férfi és ez a pasikat akik mellettem ülnek eléggé zavarja,meg elég törtető vagyok , nagyon jól fizető állásom van ami sok férfit szintén zavar.Na meg a motoros hobbim....Nekem olyan férfi kellene akit ezek a dolgok nem zavarják.Az a gond hogy a férfiaknak kisebbségi komplexusa van mellettem.....
2011. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én leírom neked a saját véleményemet, de szerintem minden lánynak más és más személyiségű férfiak jönnek be. Sőt, olyan is előfordul hogy olyan valaki tetszik meg, aki épp ellentéte az "ideális pasinak". Szóval akárhogy is, de semmiképp se keseredj el, maradj önmagad, és meg fogod találni azt a lányt, akinek pont te vagy izgalmas személyiség. :)

Számomra egyáltalán nem fontosak ezek a kissé klisés dolgok, amiket leírtál. A művész lelkek mondjuk nem az én világom, az autókhoz pedig egyáltalán nem értek és őszintén szólva nem is érdekelnek. Az sem zavar ha egy fiúnak nincs autója.

A fontos, hogy legyen meg köztünk az a bizonyos szikra! Legyen ugye kedves, megértő, őszinte. Legyen humoros (de ne legyen poéngyáros). Legyen romantikus (de ne túl nyálas). Legyen meg a magához való esze, és legyen magabiztos, nyújtson biztonságot, ha vele vagyok. A számomra ideális pasi mellett igazi nőnek érezhetem magam; ő olyan dolgokat is ki tud hozni belőlem, amiket előtte nem is hittem volna, hogy bennem vannak... Rá tud venni olyan dolgokra, amiket magamtól sosem tennék meg. Legyen még laza, férfias, ne piperkőcködjön, ne legyen divatmajom; legyen inkább egy kicsit "rosszfiús".

Nagyjából ennyi, azt hiszem. :)

2011. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Szia

13.53-al teljesen egyetértek.

Érezzem azt,hogy ő bármitől képes megvédeni,ebből következik, hogy pl egy velem egy magas vagy alig magasabb fickóval nem érzem jól magam.Volt már rá példa,és ha helyzet volt,csak kamillázott,szinte belém több erő és bátorság szorult mint belé.Szóval ez felejtős.Nem bírom a kigyúrt,magamutogató divatmajmokat.

Szeretem ha valaki önálló és van kellő szabadságérzete,jó kedve szinte mindig és ha nem veszi véresen komolyan a dolgokat,viszont elvégzi a kötelességét.Legyenek ötletei,javaslatai, humora! Ha kell legyen spontán és határozott.Pl mondhatja akár éjjel 1kor is,hogy látni akar,és menjünk el valami kilátóba mondjuk robogóval :D Ha már a száguldást írtad. Egyébként engem se a motorok,se az autók nem érdekelnek, 1 v 2 személy van,aki mellett biztonságban érzem magam kocsiban,és a 3.személy én lennék,úgy ,hogy alig van rutinom,de ha egymagam vezetek,akkor tudom, hogy nem ül mellettem senki és csak másokra koncentrálhatok,hogy ne okozzak balesetet.

Bánjon velem nőként,tiszteljen, szeressen, tartson vonzónak,induljon be rám és én is ő rá!Tudjam azt, hogy mellette érdemes kihozni magamból a legjobbat, mert megbecsül.Legyen hozzám hasonló, anyagilag, ízlésügyileg, szeresse azokat a dolgokat amiket én.


Na de mindez mit sem ér,ha nincs meg az előző által említett szikra!Szóval az első lépcső az,hogy legyen nagyon erős fizikai vonzalom(számomra férfiasnak tartott külső is!),ami azzal jár, hogy belül is meg akarjam ismerni...Legyen valami megfoghatatlan kapocs köztünk :)

2011. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

14:02-es: Tökéletesen egyetértek veled én is! :) Mindent leírtál, amit én kifelejtettem a sajátomból! :)

(13:53-as voltam.:))

2011. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első, ne a pénzeddel vágjál fel, hanem inkább azzal, hogy milyen ember vagy!


Ebben a világban úgy ítélik meg az embereket, hogy ki milyen gazdag??


Az nem számít már, hogy ki milyen ember??

2011. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kérdés nem az ideális, hanem az izgalmas pasira vonatkozott.
2011. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezekből a válaszokból azt a következtetést tudom levonni, hogy a legfontosabb még mindig, akár csak az állatoknál, az ösztönszerű vonzalom. Az állatvilágban is megfigyelhető, hogy mindig az az egyed vívja ki a jogot a nőstényekkel való párzásra, amelyik fölénybe kerül a többiekhez képest, persze csupán fizikai értelemben. Ezek szerint nem sokat evoluálodtunk az állatokhoz képest, ha még mindig az ösztönvilág a döntő a párválasztásban és az részesül sikerben aki valamilyen szempontból kitűnik a tömegből, legyen az bármilyan tulajdonság. Na de azért nem vesztettem a reményt, sztem a siker nálam sem várat már sokat magara, ugyanis egy szép csokor jó tulajdonsággal rendelkezem, mint a kedvesség, barátságosság, segítőkészség, együttérző képesség, megértés, amelyek ugye nem maradhatnak jutalom nelkül :)
2011. dec. 19. 15:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok úja , nem vágtam fel a pénzemmel de nem fogok azért olyan munkahelyre menni ami rosszul fizet, mert "jaj szegény férfiak egy nő sokkal többet keres". Az eddigi összes barátom gyengébb anyagi helyzetben volt mint én ,csak a tapasztalataimat írtam le.De az hogy ezek a dolgok zavarják-e nem anyagi helyzet függő hanem ember típus.Nekem olyan férfi kell akit nem zavar hogy motorozok nő létemre és sportosan vezetek.Meg ha többet keresek mint ő az se zavarja.
2011. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok ismét. :)

Ez az ösztönszerű választás, ahogy leírtad, nagyon találó szerintem. :) Egyébként én úgy tudom, hogy a kémiának nagy szerepe van a párválasztásunkban, az dönt el mindent, csak nem tudatosan. :)

Tényleg ne add fel a reményt, szerintem nagyon jó tulajdonságaid vannak az alapján, amiket írtál. :)

2011. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Érdekes a kémia, de akkor mért tud tetszeni sok tini lánynak egy film szereplő?


Ami először megfog egy lányt, az ha úgy látja biztonságban érzi magát veled. Ha nyugalomban érzi magát és tudja hogy nem kell semmitől félnie, meg tudod védeni.


Értem ez alatt, hogy légy határozott. A testalkatod is ezt sugározza. Nem kell hozzá kigyúrtnak lenni, csak húzd ki magad, legyen kiállásod, és légy férfi, ha érted mit akarok ezzel mondani.


De őt soha ne bántsd meg, csak legyél előzékeny, legyél romantikus és kedves. Ne vágj fel semmivel és ha lehet kérni légy vele őszinte.

2011. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!