Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek milyen egy igazi izgalmas személyiségű pasi?

Figyelt kérdés
Az a hír járja, hogy a lányok eszméletlenül vonzódnak az izgalmas pasikhoz. Most én azt szeretném megtudni, hogy ti lányok mit tartotok izgalmasnak egy pasiban, milyen személyiség vonásokat és milyen életvitelt? Tényleg, rengeteget lehet erről hallani, de mégis miben áll az egész? Abban, hogy az illető pasi benne van minden rosszaságban, bandája van, kasszákat fosztogat, autókat tör fel stb, vagy ha mondjuk valami művész lélek és folyton elvont, értelmetlen dolgokról tud beszélegetni? Vagy elég egy jó márkajú verda, amivel 250 km/h-al tudok száguldani az úton? Az már eleve izgalmas mindenki számára.. Ha tudtok konkrét példákkal és magyarázattal szolgálni akkor azokat szivesen fogadom, hogy tudjak egy összehasonlitást tenni a tipikus izgalmas pasi személyisége és az én személyiségem között, és hogy ezáltal érthetőbbé válljon miért volt ennyi "sikerem" ezidáig a lányoknál.
2011. dec. 19. 13:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: A tinisztároknak hogy miért tetszenek a film szereplők az mondjuk érthető, egy részt azért mert tinik, a masik meg az, hogy köztudott, hogy a filmszereplőknek milyen magan életük van. És nem a kiegyensúlyozott, nyugodt családi legkörre gondolok amiben élnek, hanem ennek ellentétére, ugyanis minden anyagot amit csak lehet bevisznek a szervezetükbe, balhékban amennyiben csak lehet benne vannak, egyszóval zűrös a magánéletük. És ez önmagában elég is szerintem egy lánynak...zürös legyen a magánélete és egyéb engem nem érdekel - kb igy gondolkodhatnak, persze nem tudatosan, de ezt érzik. Mert ez olyan izgalmas, olyan szokásostól eltérő, amiben jó résztevenni...és minek válasszák a szerény, otthonülő tipust, mikor egy ilyen pasival annyi izgalmas dolgon tudnak átmenni... Isten szerelmére, a nők annyira buták :)
2011. dec. 19. 19:15
 12/12 Musztafa Kebab ***** válasza:
Na azóta lett csaj? :D
2022. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!