Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a pasi akinek nem adnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi akinek nem adnak esélyt a nők, minek "hallgasson szívére"?

Figyelt kérdés
Nem egyszerűbb lenézni és megvetni a női nemet?
2011. dec. 19. 20:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nono. Azért mert eddig nem jó ajtókon kopogtál, még nem kell megutálnod mindet :)

Sok jófej van köztük is, de a női elme, nem faszi, soha nem is lesz az, szóval egyáltalán nem úgy kell viszonyulni hozzájuk mintha fiú haver lenne.


Hajtsuk csak őket, máshogy nem éri meg :)

2011. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az ajtókat legszívesebben dinamittal szétrobbantanám, de azt ugye nem szabad, mert azért börtön jár.
2011. dec. 19. 20:59
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetsz ekkora gyökér. attól hogy világgá kürtölöd a fájdalmaidat jobb lesz?? menj inkább anyucihoz, neki sírjál a hülyeségeiddel.


Ha nem tetszik, hogy a nőkért küzdeni kell, akkor legyél inkább búzacsíra.

2011. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

De, egyszerűbb. Egyszerű embereknek egyszerű megoldás jár. Az igazi férfi (nem holmi pasi) megbirkózik a nehéz feladattal is. Így jártál.


Ha a stílusod élőben egy kicsit is hasonlít arra, amit itt produkálsz, akkor teljesen megértem a nőket, hogy miért nem adnak esélyt neked.

2011. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Minek "küzdeni" a nőkért? Nem értem, fel se tudom fogni hogy mi a jó abban. Amig szórakoztató, addig jó egy csajjal lenni. De "küzdeni" érte? Na nee... Úgy írsz arról, mintha megérné erőfeszítést tenni :D
2011. dec. 19. 21:01
 6/27 anonim ***** válasza:
azért mert ha ezt tennéd nem lennél különb náluk. egy szép napon belebotlasz életed szerelmébe, és elküldöd a csudába, összetöröd a szívét. lehet soha sem fog előfordulni, de minek kockáztatni?
2011. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

elsőnél a pont :))


persze, lenézheted a nőket, ha neked így könnyebb, csak akkor búcsúzz is el tőlük egy életre és újíts be egy guminőt, mert azzal soha nem ér csalódás.


hát komolyan mondom. amennyi csalódásom nekem pasikkal volt, az rengeteg... mégsem gyűlölök senkit és nem nézek le senkit... persze te tudod.


(nem ide tartozik, de a nyelvvizsgának hatszor mentem neki. egyszer sem mondtam azt, h nem én tehetek róla. persze kettőn áll a vásár, nem csak rajtam múlott. de nem adtam fel, mert nem akartam több kudarcot. és persze januárban sikerült is - most meg már két nyelvvizsgám is van hehe - szóval lehet ezt többféleképpen is csinálni. fognak még az életben érni csalódások. ha nem leszel erős, akkor neked annyi. ilyen egyszerű.)

2011. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Igazságtalan, hogy pont egy olyan embert mint amilyen én vagyok, csalódások érjenek bármilyen téren! Felháborodásomat az egekig ordítom fel, ha tetszik, ha nem!
2011. dec. 19. 22:08
 9/27 A kérdező kommentje:
21:14 Én megelégedett lennék ha bárkinek is összetörhettem volna a szívét. Komolyan, nekem örömöt okozna. Szinte elnémulnék attól a gyönyörtől amit átéreznék ha akkora hatalommal rendelkezhetnék egy nő felett, hogy összetörhetem pár mondatommal a szívét. Bárcsak megtehetném!
2011. dec. 19. 22:10
 10/27 anonim ***** válasza:
Így van, legyél meleg. :D
2011. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!