Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

1.5 éve vagyok együtt a barátommal.

Alapjában véve nincs köztünk semmi konfliktus,jól elvagyunk.

Viszont van 1-2 probléma amiket nem tudok hova tenni.

Első nagy hülyesége,hogy nem ír ki közösségi oldalra mert szerinte az nem fontos.

Aztán ott van az is,hogy nem megyünk együtt soha bulizni.

Ha netán egy helyen kötünk ki akkor rosszul érzi magát,hogy én is ott vagyok. Amikor rákérdeztem miért akkor a válasza az volt,hogy ő úgy nem tud bulizni ha folyton a nyakán lógok. Mert,hogy egész héten együtt vagyunk szeretne hétvégén kicsit külön lenni.

Ezt nekem nem veszi be a gyomrom. Eddig még csak-csak de most már egyre nehezebben. Nem kell mondani,hogy megcsal vagy valami mert nem,csak túl nagy a szabadság vágya ilyen téren ami idegesít.

Ráadásul most az egyik munkatársam a tudtomra adta,hogy kedvel engem,így még jobban összezavarodtam.

Nem tudom,hogy mit csináljak.

Adjak-e esélyt neki a változásra vagy lépjek ki ebből a kapcsolatból. De ha arra gondolok,hogy vége akkor félni kezdek mert együtt lakunk és nagyon sok változás lenne az életemben. Magam sem tudom mi lenne nekem a jó már teljes a zavar. Valaki adhatna tanácsot!

Én 21 éves lány vagyok barátom 28


2011. dec. 19. 11:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek! Én itt a barátod részéről nem látok problémát. Problémát a te részedről látok. Úgysem fogod bevallani magadnak az igazságot mert nő vagy na de mindegy azért leírom.Sorba:

1. Túlságosan ragaszkodsz a barátodhoz ami egyfajta féltékenységbe is átmegy ami megmutatkozik a legapróbb dolgon is lásd facebook kapcsolati állapot. Én személy szerint utálom a facet nem akarom hogy a képeimet lájkolgasság azt sem értem mé vagyok fent mert 98%-a aki fent van függő fogyatékos szerencsétlen aki minden szart lájkolgat és ezen éli le mindennapjait.

2.Nem bizol a barátodban ez az egyes pontal egyértelműen következtethető és így egy kapcsolat nem működik.

3. Egy idő után nekünk férfiaknak a barátnőnk után szükségünk van egy kis lazítása pl egyedüllét otthon haverokkal buli amit te nem birsz megadni tom hogy neked ez hihetetlen de tény és való hogy nekünk ez szükséges.

4. Legnagyobb gond. Szintén nálad van. Mert hogy a barátod hűséges veled, de te nem, mivel te már ezek az apró dolgok miatt elgondolkoztál hogy mi lenne ha otthagynád és a munkatársaddal kezdenél valamit. Magyarul gondolatban már megcsaltad. Itt a bajt csak is saját magadnak okozott a sok féltékenykedéssel, illetve a számomra érthetetlen gondolkodási menetedtől hogy arra hogy jutottál ezekből a problémákból arra hogy már a munkatársaddal el is tervezted hogy lehet össze jössz vele ha szakítasz a barátoddal.


20/F

2011. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a többi választ, de leírnám a saját véleményemet.

Először is leszögezném, hogy minden ember más, mindenki másképp mutatja ki a szerelmét.

Ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy ha valaki igazán szerelmes, akkor mindig úgy érzi, hogy legszívesebben éjjel-nappal a másikkal lenne.

És most itt az én példám:

Mi 4 éve vagyunk együtt a barátommal. Régebben alig tudtunk találkozni, folyton kérlelt, hogy legyünk együtt többet. Hívott, írt, eljött hozzám akár csak 5 percre is, hogy láthasson. Ezen kívül nélkülem sehová nem volt hajlandó elmenni, még barátok szülinapját ünnepelni sem (ahová előtte eljárt). Én SOHA nem kértem, hogy ne menjen, SOHA nem tettem szóvá, hogy elmegy stb. Sőt, én noszogattam, hogy menjen, de nem tette.

Aztán egyetemre kerültünk 1,5 év után és kicsit gyakoribbakká váltak a találkák, de ettől függetlenül ugyanúgy kérlelt, hívott, jött, mint az elején. Annyit sikerült elérnem, hogy addig-addig noszogattam, hogy menjen el az új barátaival ide-oda, míg végül néha hajlandó lett beülni 1-1 helyre (bulizni nem szeret).

Aztán 3,5 év után "összeköltöztünk" úgy, hogy hét közben lakunk együtt, hétvégén pedig hazautazunk. Ilyenkor ugyanúgy hív, hogy aludjak nála, ugyanúgy keres naponta többször és mondja, hogy mennyire hiányzom neki. Amúgy ez kölcsönös, én most úgy érzem, sokkal jobban hiányzik abban a két napban, amíg nem látjuk egymást, mint korábban, mikor akár 1 hét is kimaradt. A barátaival már többször eljár, de mindig hívnak engem is, mert ugyanúgy része lettem a baráti körnek, viszont még sokszor megesik, hogy nincs kedve elmenni nélkülem...

Tehát a barátom példáján látom, hogy igen is lehet annyira szerelmes az ember, hogy 4 év után, 4 hónap együttélés után is látni akarjon minden nap, keressen és tudtomra adja, hogy mennyire hiányzom neki.

Én már az elején megismertem annyira, hogy tudjam, Ő ilyen ember.

Tudom, hogy nem sokan vannak így, és sok fiú másként él. Valószínűleg a Te barátod is más kategóriába tartozik. Viszont ezt Neked már az elején is észre kellett volna venned, hogy nincs Veled annyira szívesen, hogy egy idő után "elég"...

Valószínűleg Te is és a párod is kicsit hibásak vagytok a dologban. Ő jobban kimutathatná, hogy kellesz neki, Te pedig lehet, hogy kicsit eltúlzod a helyzetet.

Szerintem ülj le vele megbeszélni ezt a dolgot, mondd el mit érzel, és tisztázd vele, hogy valóban szerelmes-e még beléd, tényleg akarja- e ezt a kapcsolatot. Mindig van arany középút!

21/L

2011. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát gondolom az agyára mész valamivel csak nem mondja el mert tudja h akkor is hisztiznél. Mi sem lennenk egyutt 2 éve ha én nem alkalmazkodnék ugyan úgy mint o hanem csak elvárnék. Gondolom elozoék sem lennenek így ha valameikuk a másik agyára menne ien kis hulyeségekkel meg ienek. Am meg fb: Be tudod jelolni anélkul is h van párod h kitennéd h ki az. És le tudod tiltani h vadidegenek írjanak neked levelet
2011. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
csak a kifogásokat keresed, hogy szakíthass vele, hogy ne te legyél a hibás ennyi. A barátod e egy szent, mi az, hogy ne menj oda hozzá a bulin menjetek külön kocsival. Nem lenne egyszerűbb külön bulizni valószínű nem akarja, hogy a többi csaj bnővel lássa. És igen az fbn le lehet tiltani a leveleket s be lehet jelölni egyszerűen, hogy kapcsolatban. Ennyi, kicsit szánalmas ez a rizsarizsa
2011. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!