Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

1.5 éve vagyok együtt a barátommal.

Alapjában véve nincs köztünk semmi konfliktus,jól elvagyunk.

Viszont van 1-2 probléma amiket nem tudok hova tenni.

Első nagy hülyesége,hogy nem ír ki közösségi oldalra mert szerinte az nem fontos.

Aztán ott van az is,hogy nem megyünk együtt soha bulizni.

Ha netán egy helyen kötünk ki akkor rosszul érzi magát,hogy én is ott vagyok. Amikor rákérdeztem miért akkor a válasza az volt,hogy ő úgy nem tud bulizni ha folyton a nyakán lógok. Mert,hogy egész héten együtt vagyunk szeretne hétvégén kicsit külön lenni.

Ezt nekem nem veszi be a gyomrom. Eddig még csak-csak de most már egyre nehezebben. Nem kell mondani,hogy megcsal vagy valami mert nem,csak túl nagy a szabadság vágya ilyen téren ami idegesít.

Ráadásul most az egyik munkatársam a tudtomra adta,hogy kedvel engem,így még jobban összezavarodtam.

Nem tudom,hogy mit csináljak.

Adjak-e esélyt neki a változásra vagy lépjek ki ebből a kapcsolatból. De ha arra gondolok,hogy vége akkor félni kezdek mert együtt lakunk és nagyon sok változás lenne az életemben. Magam sem tudom mi lenne nekem a jó már teljes a zavar. Valaki adhatna tanácsot!

Én 21 éves lány vagyok barátom 28


2011. dec. 19. 11:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
közösségi oldalra én se, mert leszarom... az én párom nem bánja, mondd már meg mi a faxért kell ezért problémáznod-? kit érdekel a hülye f@szbuk meg az ilyenek...
2011. dec. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%

én a közösségi oldalon nem akadnék ki talán annyira... mondjuk ha hosszú ideje együtt vagytok és nem 1-2 hónapja akkor lehet engem is zavarna.


a közös bulizást pedig talán megértem hogy hétvégén egyedül szeretne elmenni valahova, de azért nagyritkán téged is elvihetne, ha nem visz, akkor elég tarack. egyáltalán a barátaid ismered?? vagy ők ismernek?? mert ha még senkinek nem mutatott be, akkor ne számíts semmi jóra.


az én párom úgy van vele, hogy mindenhova velem (is), de ha kanbuli van akkor nem megyek. mkinek szeretne bemutatni, megmutatni hogy én vagyok a barátnője.


én a helyedbe ha nem változna a helyzet, engednék a munkatársnak.. :)


21/L

2011. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nem lenne fontos a közösségi oldal,csak mivel dj vagyok és naponta zaklatnak,hogy van-e párom ezért nem ártana ha ez kikerülne pláne 1.5 év után.

Ami a bulizást illeti. Első évünkben sokat mentünk együtt bulizni és jó is volt. Az utóbbi fél évben fordult ez a visszájára,hogy velem már egyátalán sehova! Barátai ismernek tudják ki vagyok,de a haverjainak nem mutat be,közös képünk sincsen. Eleinte azt hittem azért mert együtt lakunk azért ilyen,de már én sem tudom.

2011. dec. 19. 12:02
 4/24 anonim ***** válasza:
első vagyok. dj vagy?:D na az laza mert én is szakmabeli voltam merre szoktál menni? bocsi, hogy rád förmedtem előbb, de a közösségi oldalakat már unom!
2011. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Válaszoltam Privátban!
2011. dec. 19. 12:07
 6/24 anonim ***** válasza:

2. vagyok... hát sztem ez másfél év után gáz!

régebben mi is többet mentünk bulizni, de ez most átmenetileg megváltozott betegség, tanulás, stb miatt. ettől még eljárunk ugyanúgy!

amúgy meg, mindennek az alapja a BESZÉLGETÉS. ha nem VELE beszéled meg a dolgokat akkor ne várj a csodára, nem is fog változni. mond el neki mi zavar, min szeretnél változtatni. ultimátumot nem biztos hogy adnék, max ha olyan típus és hatásos nála. ha meg nem érdekli az egész akkor ne pazarolj rá több időt. majd más boldoggá tesz Téged! :)

2011. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
azt valamiért nem láttam hogy másfél év :D azt hittem pár hónap, bocsi!
2011. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Kozosségi oldal. Ugyan már. De hulyeségen tudsz idegeskedni. Valaki megkérdi kozlod h igen van kapcsolatom. Míg nem vol internet ezt így csinalták tudod??? Lehet h bulizni meg tényleg nem volt veled jó a barátodnak. Mi 2 éve vagyunk 1utt és még mindíg 1utt megyunk bulizni. Még ha egész héten vele is vagyok. Gondolkozz el h mi lehetett a baj azzal h ott voltál vele. Lehet h túlzottan ráakaszkodtál. Amúgy meg ha ien kérdést teszel fel meg azon gondolkozol h adj-e eséjt másnak akkor nem is éri meg gondolkozni a dolgon. Mert akkor te sem szereted úgy mint hiszed
2011. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Na igen beszélgetés....

Mindig ha meg akarok beszélni valami ilyesmit akkor úgy is az lesz a vége,hogy én reagálom túl vagy pedig megsértődik(fáj az igazság szindróma)

Tegnap mondtam neki,hogy érik egy beszélgetés és úgy tett mintha nem tudná miről beszélek.

Általában 1-2 hónapig működik a "változás" nála utána megint elszalad vele a ló.

Kezdek belefáradni az örökös huzavonába.

2011. dec. 19. 12:12
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a helyzet h a kérdésbol lejon h tényleg vannak dolgok amiket túl reagálsz. Gondolkozz el azon h lehet h nem csak neki kéne alkalmaszkodni. A jó kapcsolat titka h tudjon mind a két fél engedni és alkalmazkodni a másikhoz
2011. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!