Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

1.5 éve vagyok együtt a barátommal.

Alapjában véve nincs köztünk semmi konfliktus,jól elvagyunk.

Viszont van 1-2 probléma amiket nem tudok hova tenni.

Első nagy hülyesége,hogy nem ír ki közösségi oldalra mert szerinte az nem fontos.

Aztán ott van az is,hogy nem megyünk együtt soha bulizni.

Ha netán egy helyen kötünk ki akkor rosszul érzi magát,hogy én is ott vagyok. Amikor rákérdeztem miért akkor a válasza az volt,hogy ő úgy nem tud bulizni ha folyton a nyakán lógok. Mert,hogy egész héten együtt vagyunk szeretne hétvégén kicsit külön lenni.

Ezt nekem nem veszi be a gyomrom. Eddig még csak-csak de most már egyre nehezebben. Nem kell mondani,hogy megcsal vagy valami mert nem,csak túl nagy a szabadság vágya ilyen téren ami idegesít.

Ráadásul most az egyik munkatársam a tudtomra adta,hogy kedvel engem,így még jobban összezavarodtam.

Nem tudom,hogy mit csináljak.

Adjak-e esélyt neki a változásra vagy lépjek ki ebből a kapcsolatból. De ha arra gondolok,hogy vége akkor félni kezdek mert együtt lakunk és nagyon sok változás lenne az életemben. Magam sem tudom mi lenne nekem a jó már teljes a zavar. Valaki adhatna tanácsot!

Én 21 éves lány vagyok barátom 28


2011. dec. 19. 11:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem, hogy miért olyan nagy kérés a facen bejelölni párjának. Oké neki nem fontos, de elvileg a szerelme vagy nem? Nekem sem volt fontos, de a barátnőm szerette volna és nem telik semmibe, kivéve, ha nem akarom, hogy mások tudják van valakim, de mivel büszke vagyok rá nem állt semmiből. Másodszorra mi az, hogy a nyakán lógsz? Így beszél veled és te még ezek után is együtt akarsz vele bulizni? Szerintem a srác nem szerelmes, maximum jól megvagytok. Jobb ha váltasz. F/22
2011. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs nagy szabadságvágya. Teljes mértékben megértem a párodat. Neki is kell egy kis kikapcsolódás. Nem kell mindig egymás nyakán lógni. Ha meg megbízol benne, tudod, hogy nem csal meg, akkor mi ezzel a gond?

A netes közösségi oldalt meg csak poénból írtad ki problémádnak, igaz?

Mert ha ezeket az apró dolgokat te ilyen hatalmasra fújod fel, és emiatt már szakításon töröd a fejed, akkor jobb is lesz a barátodnak, ha különváltok.

2011. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Leírom még egyszer mert látom mindenki ezen van fennakadva.

Nem azért fontos a közösségi oldal mert hencegni akarok.

Hanem mert elegem lett a napi 50 levélből"van pasid?" "mit vállalsz?" "járunk?" és vagyunk elég ideje együtt,hogy ezzel kicsit megkímélne ezektől a pocsék levelektől.

Nem akaszkodtam rá,nem ölelgetem mindenki elött meg nem csókolgatom meg féltékenykedek még sem akar velem bulizni.

Az meg a másik,hogy egy fellépésemen sem volt ott,mondván,hogy hall engem itthon miért jöjjön el?

2011. dec. 19. 12:26
 14/24 anonim ***** válasza:
Volt zenesz pasim és útáltam h minden fellépésére el kelett mennem. Az meg h felháborodsz azon h nem teszi ki. Te attól ki tudod magadnak tenni. Max nem mutatja h kivel vagy. És ha neked az a legfontosabb meg ez a legnagyobb problémád hát sejetem h miért nem akar veled bulizni sem
2011. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy ha azon gondolkozol h elhagyod másért mert megmondta h bejossz neki akkor hol itt a kérdés. Nem akarsz te igazából már vele lenni. Ien apróságokon is csak azért kapod fel a vizet.
2011. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%

"A kérdező kommentje:


Leírom még egyszer mert látom mindenki ezen van fennakadva.

Nem azért fontos a közösségi oldal mert hencegni akarok.

Hanem mert elegem lett a napi 50 levélből"van pasid?" "mit vállalsz?" "járunk?" és vagyunk elég ideje együtt,hogy ezzel kicsit megkímélne ezektől a pocsék levelektől. "


1.fogod magad,a saját adatlapodon beállítod,hogy kapcsolatban vagy

2.Töltesz fel közös képet a barátoddal a saját profilodra.

3.Mi itt a gond?

4.Szerintem az itt a gond,hogy nem vagy szerelmes.Ha már egy munkatárs össze tud zavarni..Na mindegy.Legyél magadhoz és a barátodhoz is korrekt!22/F

2011. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

ma 12:33


Na,most olvaslak,nálad van a pont!

2011. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Egy közös képünk van azt sem engedi feltölteni sehova,de nem ez a lényeg.

Szeretem őt nem erről van szó.

Egyébként azért tettem fel a kérdést mert azok után hogy olyat mond nekem,hogy ne menjek oda hozzá buliban mert nem vele mentem és ne köszönjek neki valamint ne együtt távozzunk a helyről hanem külön kocsival jöjjünk haza,szerintem nem csak velem van a baj.

2011. dec. 19. 13:01
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem is az agyamra mennél ezzel a sok hulyeséggel
2011. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Valóban,nem csak veled van a baj.A te felelősséged a kapcsolatotokban a tiéd,az övé pedig az övé..Vállald fel nyugodtan,ha már nem vagy belé szerelmes-több tennivalód nincs.Ő sem hiszem,hogy a szerelméről ad tanulságot,amikor így viselkedik veled.Szimpla vonzódás,szeretet,meg némi ragaszkodás van köztetek.
2011. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!