Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag, de öreg, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, de öreg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Egyik barátnőm nevében kérdezek)

Már 5 éve keresem az élettársam és segitségül hivtam egy ingatlanközvetitőt, aki valójában társkereső segitő is - márha fogalmazhatok igy. Lényeg, hogy már egy ideje eléggé csődös helyzetben vagyunk a kisgyerekemmel. Egyetlen egy alternativám van, hogy egy görög, magyarul tudó, 65 éves milliárdos kebleibe ugrok (gyárai, boltjai vannak, egy kész üzletember). Szóval kiemelem, hogy hatvanöt éves. Ismétlem: 65 éves! Sok gusztusom nincs hozzá, szottyatt a bőre, persze egy aktiv ember, szexelni akar, párkapcsolatot is, s mind ezért cserébe anyagi biztonságot biztosit, s mindent megkapunk amit szeretnénk.

Ez az egyetlen kiút, de nem tudom, hogy mit csináljak, hogy ne érezzem közelségét egy esetleges szex közben.

Várom a javaslatokat és kérlek benneteket, hogy most mellékeljük a beszólogatásokat, ugyanis nem magamért teszem, hanem a kisfiamért és a két nagy gyermekemért akik egyetemre járnak, akiket finánctámogatnom kéne...



2011. dec. 17. 14:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tudjuk, hogy te kérdezed, a magad nevében.


Hát ez van. Túl könnyű lenne az élet, ha gazdag lenne, és George Clooney-ra hasonlítana. Vagy valami öregebb, jóképű emberre. Így jártál.

2011. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ember! Gondolkozz már! Férfi vagyok mit kezdjek egy faszival? A barátom, aki nő (a gyengébbek kedvéért fogalmazok igy) itt ül mellettem, csak nincs felhasználója és nem akar regisztrálni egy darab kérdésért. Remélem érthető voltam.

Kértem azt is, hogy mellőzzük a beszólogatásokat. Igazán megtisztelhetnétek végre azt a nőt, aki a gyerekeiért vállal be ilyet. Nincs más választása, normális férfit 5 éve nem talál, mert mindegyik csak dugni akar aztán eltűnik. Ez a férfiak hibája is, hogy ilyen helyzetbe került a családja. És pont.

Folytassuk normális hosszászólásokkal, véleményekkel. Köszönöm!

2011. dec. 17. 15:17
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha hasonlít Jeremy Ironsra akkor add nekem :P
2011. dec. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
a katrint zeta jones is idős faszival van! és szereti!
2011. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az én véleményem normális volt, de lepontoztál úgy hogy: ,,I,,
2011. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

inkább egy olyan köztes megoldást kéne felajánlani neki, hogy a kérdésben említett nő csak a kapcsolat egyéb részeit látja el. tehát mindent biztosít egy párkapcsolatban a szexen kívül. a szexet egy fiatalabb 20-25 év körüli lány simán megtenné ha kap érte elég pénzt.

ha az öregember nem akar konkrét szerelmi kapcsolatot, akkor nem jelentene neki gondot a dolog.

de szerintem ez nem fog működni, ha nincsen kötődése a férfinak. mert ennyi erővel simán talál majd egy olyan pénzéhes ribancot, aki simán megtesz neki mindent. a szexet is.


21L

2011. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Görög milliárdos :)


Persze. Mert nem egy 18 éves ukrán kurv@'t vesz magának, hanem egy gyerekes anyát...


Nincsen semmilyen milliárdos, téged egyszerűen átvernek.

2011. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Itt két választási lehetőség van,

1. saját magadtól undorodsz meg amiért szexelni kényszerülsz (!) egy öreg, szottyadt emberrel aki számodra idegen

2. magad teremted elő az anyagi biztonságot a gyerekeidnek.


Válassz, és ennyi!

Nem értem a kérdést, hogy lehet úgy szexelni hogy nem érsz a másikhoz, mert undorodsz? Sehogy!


A felnőtt egyetemisták meg ne anyuci segítségére várjanak, hanem tanulás mellett dolgozzanak is, rengetegen megcsinálják ezt, nem halnak bele. Én egy ilyen lépést még akkor is megfontolnék, ha az a veszély fenyegetne, hogy holnap az utcára kerülök és elveszik tőlem a gyereket. Ha ez a veszély nem áll fent, akkor egyértelműen nem, mert holnapután is bele szeretnék nézni a tükörbe.

2011. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Inkább maradok tisztes szegény, minthogy egy olyan öregasszonyt kéne kúrogatnom akit bottal sem piszkálnék meg. Nagyon-nagyon vészhelyzet kellene ahhoz, hogy lefeküdjek vele. Ha a gyerekek elég nagyon (16 minimum) akkor nyugodtan besegíthetnek, jó ötlet!


F ( azért mami szerepel a történetemben:D )

2011. dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!