Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag, de öreg, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, de öreg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Egyik barátnőm nevében kérdezek)

Már 5 éve keresem az élettársam és segitségül hivtam egy ingatlanközvetitőt, aki valójában társkereső segitő is - márha fogalmazhatok igy. Lényeg, hogy már egy ideje eléggé csődös helyzetben vagyunk a kisgyerekemmel. Egyetlen egy alternativám van, hogy egy görög, magyarul tudó, 65 éves milliárdos kebleibe ugrok (gyárai, boltjai vannak, egy kész üzletember). Szóval kiemelem, hogy hatvanöt éves. Ismétlem: 65 éves! Sok gusztusom nincs hozzá, szottyatt a bőre, persze egy aktiv ember, szexelni akar, párkapcsolatot is, s mind ezért cserébe anyagi biztonságot biztosit, s mindent megkapunk amit szeretnénk.

Ez az egyetlen kiút, de nem tudom, hogy mit csináljak, hogy ne érezzem közelségét egy esetleges szex közben.

Várom a javaslatokat és kérlek benneteket, hogy most mellékeljük a beszólogatásokat, ugyanis nem magamért teszem, hanem a kisfiamért és a két nagy gyermekemért akik egyetemre járnak, akiket finánctámogatnom kéne...



2011. dec. 17. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
most akkor a barátnőd nevében kérdezed vagy pedig a magadéban? ugyanis nem hinném h a barátnődnek kéne eltartania a fiaidat
2011. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

bennem két dolog merült fel.

az első: miért minket kérdezel? és mi is a pontos kérdés?

második: mi az a 'finánctámogatnom'...rész?

2011. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon jó ember lehetsz

be válasz mindet a gyerekeidért

Szerintem legyé az élet társa

biztos segítene rajtatok

2011. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem fogalmaztam meg az igazi kérdést. Szóval:

Egyszerűen nem akarok vele nemileg érintkezni sehogy sem, nincs hozzá gusztusom, hogyan tudnám kikerülni, vagy nem érezni hogy vele szexelek?

2011. dec. 17. 14:47
 5/19 anonim ***** válasza:
Legy öszinte eszt nem a barátnőd kérdezi hanem te
2011. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
csináld meg a gyermekeidért
2011. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Úgy barátnőm, hogy barátom aki nő. -.-"

Finánctámogatás = támogatni pénzileg

2011. dec. 17. 14:49
 8/19 anonim ***** válasza:

helyedbe én be vállal ha az én gyerekeimről lenne szó

a gyerkeid jövöéröl van szó

2011. dec. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Barhogy is vesszuk, ez prostitucio (mas akartam irni, de azt nem engedte). A te dontesed, hogy belemesz-e. Ha belemesz, akkor fogadd el, amit teszel.
2011. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sztem a nem prostitúció egy 48 éves hölgy és egy 65 éves férfi közti "kapcsolat".
2011. dec. 17. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!