Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket zavar a testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar a testi fogyatékosság?

Figyelt kérdés

elvesztettem mind2 lábszáram 3 hónapja, protézissel élek,barátnőm 1 éves kapcsolatunknak ma vetett véget...(mert nem tudott így elfogadni)

most próbálok újra ismerkedni,eltudjátok fogadni ha az embernek van hiányossága?

17/f

(tegnap már raktam fel egy kérdést de az már későn volt :))


2011. dec. 16. 17:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

figyelj...ha sok pénzed van a lányokat az se érdekelné ha faszod se lenne, mert van olyan lány aki csak a pénzre hajt.

szóval sokat dob a dolgon a pénzügyi háttered, a kinézeted, viselkedésed, továbbá, hogy mekkora dumád van :D

na és persze a belső tulajdonságod.

Sok sikert pajtás, és nincs mitől tarts.

2011. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szerelem mindent legyőz,és aki szívből szeret annak nem számít, hogy van-e valami bajod vagy sem.Engem nem zavarna ,hisz rokonaim közt is vannak hasonlóan fogyatékosak(bár nekik betegség miatt kellett amputálni a lábaikat) és mivel ez a szakirányom, így nem akadályozna semmiben a hiányosságod. (de én már foglalt vagyok, azonban szorítok neked)
2011. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
engemet zavarna , de nem is a hétköznapi életben (tegnap írtad hogy futsz meg stb... ) szexben nem tudnám elképzelni ,egy olyan embert akinek nincs lábszárra ... de persze ezt is ember válogatja ... de attól még teljes értékű életet élhetsz a megfelelő lánnyal sok szerencsét kívánok
2011. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
nyugi lesz csajod, csak kezdeményezz...ne légy nyuszi és lesz csajod
2011. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
én járnák ilyen fiúval.
2011. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok felszínes ember, sőt korántsem tökéletes, de én is azt kell hogy mondjam, hogy nem járnék veled. Nekem az indokom egyszerű,ha megehetem a paprikás krumplit kolbásszal, akkor miért enném kolbász nélkül...ha van olyan ember aki "egészséges" akkor miért választanék olyat aki kevésbé? Nem megbántani akarlak vele, kérlek ne haragudj hogy nyers voltam, de az én válaszom és az itteni válaszolók válasza nagyon kevés ahhoz hogy ebből te letudd szűrni,mit remélhetsz. Mindenkinek megvan a párja és biztosan megtalálja, és esetleg neked is könnyebb ha nem a topmodellek, és cicababák között keresgélsz, hanem az olyan lányok közelségét keresed akik hasonló cipőben járnak mint te. Mint előttem is írták nem most fog eljönni a te időd hanem 20+ fölött, mert a tinik még nagyon felszínesek én is ezt tudom mondani. Fel a fejjel, és megtalálod a boldogságot.
2011. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Többször elhangzott, hogy "ne a topmodellek között keresgéljen" a srác. Ez egy hülyeség, konzekvensen ezt így nem lehet kijelenteni. A belső érték, és a hozzáállás, tolerancia számít. Azért, mert valaki jól néz ki még tolerálhatja ezt a szitut.


Keresgélj mindenhol, ne szégyelld, magad, tudd, hogy ki vagy, ne az érdekeljen, hogy elfogad-e a lány, hanem az, hogy megérdemel-e téged!

2011. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
az utolsó kommentba benne volt minden!:D
2011. dec. 16. 22:46
 19/19 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Biztos eleinte zavarna, és különböző lelki érzéseken esnék át a szánalomtól kezdve, míg a végén eljutnék odáig, hogy nem érdekel. Ha ez a szint meg lenne, utána szerintem semmi sem lehetetlen, bár nehéz így prédikálnom, mikor nem voltam még ilyen helyzetben.

Úgymond nekem is van egy testi fogyatékosságom, bár nem igazán ezzel kellene illetnem: az egész testem pikkelysömörös, kisebb-nagyobb, vöröses, hámló foltokkal, de mégis van párom, mert elfogadott így.

Teljes szívemből kívánom neked a legjobbakat!

22/L

2011. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!