Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket zavar a testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar a testi fogyatékosság?

Figyelt kérdés

elvesztettem mind2 lábszáram 3 hónapja, protézissel élek,barátnőm 1 éves kapcsolatunknak ma vetett véget...(mert nem tudott így elfogadni)

most próbálok újra ismerkedni,eltudjátok fogadni ha az embernek van hiányossága?

17/f

(tegnap már raktam fel egy kérdést de az már későn volt :))


2011. dec. 16. 17:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
ez nem vicces kérdés, ha poénkodni akarsz...
2011. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem akarok poénkodni,közlekedési balesetben elvesztettem a lábaim egy részét...nem tudom hogy ezt hogy lehet poénnak venni....elég beteg állatnak kéne lenni...és szeretném ha több ilyen megjegyzést nem kapnék..
2011. dec. 16. 17:49
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna,ha egyszer szeretek valakit
2011. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt embere válogatja haverom! Tudod mindig vannak felszínes emberek. De tiszta szívű emberek is vannak :)
2011. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
sajnálom, h elvesztetted a lábszáraidat. nézd, én őszinte leszek: én nem járnék veled. nem azért, biztos jófej vagy, de én a külsőben nagyon kritikus vagyok. biztos van olyan lány, akinek nem ez számít, csak ne a topmodellek közt keresgélj. bocs, h ezt kellett mondanom, de ezt tisztességesebbnek érzem, mint a hazugságot.
2011. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,igaz azt még továbbra se értem hogy ha hiányzik 2 lábszáram én attól miért leszek kevesebb?szerintem még így is lehet teljes életet élni
2011. dec. 16. 17:55
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak sokat számít a külső,de vannak olyanok akiknek leginkább a belső értékek ( nekem inkább a belső,nagyon is). Talán azért mert érzékenyebb vagyok.

Lesz majd olyan lány aki elfogad és szeretni fog.

2011. dec. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap is nagyjából erre akartam kitérni:


Egy 16-18(20+?) évesnek még nagyon fontos a külsőség. Ne erőltesd 10 körömmel most a dolgot, el fog jönni a te időd, de inkább 20 fölött. Az alapján, amit tegnap írtál, különösebb probléma nélkül fogsz találni lányt.


Taktikán viszont változtathatsz: Előbb online ismerkedj, nem rámenősen, csak kedveltesd meg magadat, és ha már van valami szimpátia utána jöhetnek a kellemetlen részletek. Előbb a lelkeddel add el magad, utána a tested már kevésbé lesz fontos. Nem fog mindig bejönni, de könnyebb lesz ez így.

2011. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amúgy én is 18 vagyok,de nekem nem számít a külső kedves előttem lévő válaszoló:))))
2011. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hmm,eleinte lehet kicsit fura lenne,de nem szólnálak le..csak nem nagyon találkozok olyan emberrel,akinek hiányzik egy "alkatrésze" is.

És,ha valami megtetszik benned,kedves vagy,akkor nem hiszem,hogy zavarna a dolog,bár megértheted,hogy azt is meg kell szokni!

És sajnálom,hogy a barátnőd elhagyott..de biztos akad majd más lány,aki elfogad! :)


16/L

2011. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!