Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiszeretnél a párodból, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretnél a párodból, ha látnád, hogyan omlik össze?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában nagyon nehéz időszakom van. A jövőm a tét és elég kilátástalan helyzetben vagyok, így elég letargikus, depressziós a hangulatom minden nap, ráadásul van, amikor egyszerűen összeomlok tehetetlenségemben, zokogok, tépem magam, meg akarok halni(persze nem tettem még erre irányuló megmozdulásokat és nem is szeretnék)... de olyankor úgy érzem, mintha valaki más lennék, hirtelen átkapcsolok, összeomlok és később nagyon szégyellem magam, ha látott valaki. Sajnos a párom már másodjára volt ennek szemtanúja és rettentően félek tőle, hogy esetleg ez kiábrándítja. 4 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem és ő is engem, de most attól félek, hogy mot, hogy így látott, talán ki fog szeretni belőlem...hiszen nem ebbe a nőbe szeretett bele, hanem egy életvidám, magabiztos, vonzó személybe...


22/L


2011. dec. 16. 01:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonlókat élek meg csak én fiú vagyok és 21 éves.


Nem tudom, nekem sosem volt még barátnőm, de talán jobb is, hogy nem lát így.

2011. dec. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ha nem rendeznél nagyjelenetet minden második napon és normálisan elkészíted időre a vacsorát,akkor nem ábrándulnék ki.
2011. dec. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mélypontja mindenkinek van néha, azokat el kell fogadnia (ha normális, ez nem lesz kérdés neki).


Ha nem csak úgy "tart", akkor gondolom első körben megpróbál majd átsegíteni / átkísérni a nehéz időszakon. De ha segít éreztessed vele, hogy értékeled, amit csinál, kapjon feedback-et, hogy van értelme.


És ha elmúlt gond, akkor a hálád is mutassad ki felé. Örülni fog neki :)

2011. dec. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A gyengeség látványa okozhat tiszteletvesztést, bár szerintem nem akkorát hogy emiatt kiábránduljon belőled! Bár ha ez gyakori és folytatódik akkor a helyzet egyértelműen romló tendenciát mutat. Az erő és a magabiztosság, életvidámság pozitív hatású, az ellenkezője pedig ellenkező hatású, nem beszélve arról hogy ez rányomja a bélyegét a szexuális életetekre is, és minden másra!

Ez lehet h segít!:

[link]


Ha nem működne akkor keress rá a neten. Fent van mindenhol!

2011. dec. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt. Az idegösszeomlás szélén áltam, mikor a legnagyobb szükségem lett volna a barátnőm támogatására, egyszerűen ott hagyott. Fordított esetben is megtörtént, mikor neki volt rám szüksége. Én ott voltam mellette. Szóval az ilyesmi mindig próbára teszi a kapcsolatot. Ha nem tart ki melletted jobb, ha hamarabb kiderül, mint később.
2011. dec. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A párommal túléltünk már nyelvvizsgára készülést, pszichoterápiára is jártam, elvesztette a munkáját, én pályakezdőként kilátástalanul kerestem munkát, látszólag ok nélkül begőzöltem és sírógörcsökben fetrengtem és együtt vagyunk, imádjuk egymást ugyan úgy, pedig csak egy éve vagyunk együtt és ezek mind az első fél évben voltak...ha IGAZÁN szeret, akkor nem ábrándul ki. Én is sokszor féltem ettől, de nem. :)

23N

2011. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ha menthetőnek ítélném az állapotát, akkor inkább megpróbálnék segíteni neki.
2011. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ő is rengeteget próbál segíteni, és ő is ezt mondta, hogy a szeremben nem csak akkor vagyunk egymásért, ha minden rendben, hanem akkor is, ha baj van, és segítünk egymásnak... jól esett, és őszintének tűnt, de akkor is elképzeltem, milyen lehettem és úgy szégyellem magam, nagyon kiábrándító lehetett így látni
2011. dec. 16. 10:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne félj attól h kidob a pasid, marha nehéz manapság bnőt találni, nem fogja megreckírozni ilyen szarságok miatt, hacsak nem helyes faszi az ürge
2011. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 09:03


Kevered a dolgokat! Idillikus sablon szlogenekkel semmire se meg a kérdező!!!


A kiábrándulásért senki nem felel és nem is tehet róla az egy érzés! Teljesen függetlenül attól h kit mennyire szeretsz!!!!

2011. dec. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!