Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes társkeresőzésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőzésből hosszútávú kapcsolat, és/vagy házasság?

Figyelt kérdés

Én társkeresőn ismerkedtem meg a férjemmel, és ezért arra lennék kiváncsi, hogy akik társkeresőkön ismerkednek, mennyire gyakori a hosszútávú (több éves kapcsolat) illetve, vannak e olyanok itt akiknél házassággal "végződött" az ilyen ismerkedés.


kort, nemet is írjatok.


2011. dec. 15. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
50-50% az esélye h összejön... van akinek sikerül van akinek nem....
2011. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Netes társkeresőn ismertem meg a feleségemet, de előtte ugyan azon az oldalon szedtem össze egy 4 éves kapcsolatot is...
2011. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2: 30F
2011. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Azért előbb akkora lúzernek kell lenni, hogy valaki komolyan keressen párt neten, aztán amikor két lúzer egymásra talál.... na az csodaszép lehet! :)

Jó hogy házasság lesz egyből. Még egy akkora lúzert úgysem talál akinek kellene. Végre talált egyet:XD

2011. dec. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves(?) 45%-os (azaz inkább hasztalan válaszokat adsz, mint hasznosat) #4-es!


Nincsen ebben semmi lúzerség. Lehet, hogy te az IHB bulikon, meg hasonló vackokon szeretsz ismerkedni, de sokan nem. Vannak emberek, amiknek vannak bizonyos igényei (mondjuk nálam kizáró ok volt a bagó, az alkohol, a túlzott bulizhatnék, és még pár dolog) , amiket legnagyobb valószínűséggel, egy tágabb körben végzett ismerkedéssel (pl. neten) lehet legkönnyebben összehozni. Kb. 8-10 éve még nem volt IWIW meg Facebook, ami ugyan nem netes társkereső, de valójában tökéletesen megfelel a feladatra. 8-10 éve volt helyette mondjuk a csajozas.hu.


Arra azért kíváncsi lennék, hogy ha ekkora az arcod, akkor hol is tartasz az életben? Hány éves vagy? Gyanítom, hogy max egy megfélemlített bulicica van az oldaladon, ha egyáltalán van párod.

Nekem van, feleségem, és gyerekem. Lúzer lennék? Aligha hiszem...


#2 voltam.

2011. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


utolsó előttinek


azért kiváncsi lennék mért lenne lúzerség így ismerkedni. én ezt teljesen normálisnak tartom, főleg a mai világban. (az ilyen ismerkedést)


nem akartam kipróbálatlanul, ítélkezni mint azt te tetted. és ennek köszönhetem hogy férjél vagyok, boldog vagyok 25 évesen.


szerintem hülyeség lett volna nem kipróbálni, ha van benne akár egy kicsi lehetőség is. nagyon nehéz normális kapcsolatot kialakítani, és nem akartam veszni hagyni, csak mert van néhány beszűkült látókörű maradi lény aki x évesen még mindig egyedül van esetleg , csak mert ragaszkodik valami idióta sztereotípiához.


egyébként ha diszkóban, utcán ismerkedik az ember, ott is ugyanúgy hazudhat a másik fél, megerőszakolhat, mint netes találkán. semmi különbség nincs. ha ezért tartod elítélendőnek.


25/N

2011. dec. 17. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!