Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet örök? Meddig tarthat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet örök? Meddig tarthat?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon jóban vagyok egy 40 körüli nővel. Nagyon sok mindent megbeszélünk, megosztunk egymással. Mind a ketten bizalmasan. Én úgy érzem, hogy csak ő "ért hozzám". Ő meg mondta, hogy olyan fura, hogy én ilyen fiatal vagyok de mégis annyira jól érzi velem magát (És ő mondta ki rám először, hogy olyan mintha a lánya lennék). És nagyon sok mindenben hasonlítunk. És sok mindent úgy csinált fiatal korában is, mint én most. De olyan sok a közös és annyira lehetetlen, hogy vége szakadjon a kapcsolatunknak, de mégsem jósolnak az ilyennek hosszú időd, miért? Mi ronthatja el ezt? 15/L
2011. dec. 15. 15:20
 1/1 DiMalto ***** válasza:
most ezen mit problémázol?????? minden rendben van,te meg azon parázol h mi lesz később.....irigylem a gondjaidat.
2011. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!