Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressen belém újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressen belém újra a pasim?

Figyelt kérdés
Együtt laktunk, de nagyon nehezen ment, elköltözött és nem szeretne velem járni, régebben nem szerettem, de most már nagyon hiányzik és szeretnék érte "küzdeni" (de szeretne velem jóba lenni és tartani a kapcsolatot mint barát.) Nem kell hogy visszaköltözzön hozzám, csak nagyon jó lenne vele újra együtt lenni. Mit tegyek...
2011. dec. 12. 12:22
 1/8 LadyLee ***** válasza:

Szerintem inkább próbálj meg továbblépni és minél kevesebbet találkozni vele. Nem hiszem, hogy a fenti helyzetből lenne visszaút.


Sőt, abból, hogy azt írod, hogy régebben nem szeretted, de most már, hogy nincs, hiányzik, szerintem nem is ő kell neked, csak a kapcsolatban lét és a szerelem maga "hiányzik". De nem konkrétan ő.

2011. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ő kell! Megismertem és a belső énébe vagyok szerelmes! Ez biztos. Köszönöm válaszod, kíváncsian várom mások reakcóját is
2011. dec. 12. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy visszaköltözzön hozzám, csak nagyon jó lenne vele újra együtt lenni.

Ebből nekem az jön le hogy te a farkát szereted :DD

Amúgy ilyen nincs hogy ő kell. Van még kismillió ember.

2011. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pasi a kérdező. Nőre vall a másik fél "maradjunk barátok" hozzáállása.


Hívd el randizni, bókolj neki, hódítsd meg újra. Ismered már, tudod mit szeret. De ha látszik, hogy nagyon nem akarja, akkor felejtsd el.



23F

2011. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LadyLee ***** válasza:
Szerintem pont pasikra vall a "maradjunk barátok" duma...
2011. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LadyLee ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a kérdés is az, hogy "Hogyan szeressen belém újra a PASIM" :)
2011. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elment sajnos ... Nem látom értelmét annak, hogy tovább küzdj érte! Sőőőőt még saját magadnak okoznál több csalódást ezzel az "újra visszaakarom szerezni a pasim" dologgal. Hagyd a fenébe lesz még ettől jobb :)
2011. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hm... igen! köszi, akkor most azt a "taktikát" folytatom és elleszek, aztán keres, vagy nem... de nem remélek semmi jót
2011. dec. 12. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!