Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan érhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan érhetem el, hogy a barátom újra udvaroljon nekem?

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve vagyunk együtt a párommal, viszont nem lakunk még együtt. De minden találkozás már olyan megszokott. Hogyan tudnám elérni, hogy egy kicsit megint udvaroljon nekem a barátom? Jól esne nagyon, ha egy kicsit látnám, hogy kedveskedne, jobban érdeklődne irántam.
2011. dec. 12. 00:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hááát.. nehéz kérdés, ez itt befuccsolt már.. ennyi idő utan :S
2011. dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy nem foglalkozik velem. Hanem arról, hogy minden a megszokott kerékvágásbán megy, és már nem annyira romantikus mint amilyen régebben volt.
2011. dec. 12. 00:39
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
megesik, de ennyi idő után ez normalis.. probalj szervezni vmi érdekes programot :)
2011. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valami programszervezés nem lenne rossz ötlet, hiszen nem játszhatjátok el az "újdonság" érzést, de ha már 4 éve együtt vagytok lehet találnotok kéne mást, amiben másmilyen módon de szintén kielégíthetitek ezt az igényedet.
2011. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

van az a mondás hogy-

igazából nincs semmi új,csak valaki új


az meg alap-már ha felnőtt emberekről beszélünk-hogy ha 1 év után nem költözik össze veled,akkor nem is fog,tehát csak viszony marad mindig is,nem kapcsolat.

2011. dec. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális, csak általános. Én a helyedben kicsit játékosan megkérdezném, h "naééés, mikor kapok újra csokit mint a régi szép időkben? :P" Hogy ha ezt jól adod be, a megfelelő stílusban, sztem nem fogja rossz néven venni, ugyanakkor fontos h lássa, hogy tényleg szeretnéd már h tegyen vmit. :) Sok sikert!


22/F

2011. dec. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :-) Mindenképpen kitalálok valamilyen új közös programot, és majd megpróbálom ezt a csokis, "régi idők"-ös sztorit is elsütni:)
2011. dec. 12. 00:55
 8/19 anonim ***** válasza:
ha pl. suliznak, akkor minek költöznének össze? ez hülyeség :D
2011. dec. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja egyébként,meg eddig nem volt lehetőségünk összeköltözni mert tanultam. Ha pedig minden jól megy, akkor jövő nyáron össze tudunk költözni:-)
2011. dec. 12. 00:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Majd áruld el, hogyan reagált a dolgokra! :)


A csokis voltam.

2011. dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!