Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átélt már vki ilyet? Én 22,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átélt már vki ilyet? Én 22, párom 25!

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal,de sajnos nincs könnyü életünk, szülök megnehezítik,eléggé konzervatívak,mindenért meg kell küzdenünk... és mivel ezek vannak, 1x volt lehetöségünk még arra, hogy együtt feküdjünk és együtt ébredjünk :( engem nagyon megvisel, és szeretném tudni élt át már valaki ilyet? ha igen, hogyan tudta elviselni?

a párom azt mondja, majd ha oda kerül a sor, hogy közös házikó, közös élet, akkor sokkal jobban fogjuk tudni értékelni, hogy együtt alhatunk.

valaki tudna pár kedves szót mondani nekem, ami megkönnyíti a bánatom? :(


2011. dec. 10. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
z az időszak el fog múlni, és a szülőknek is nyugodtan meg lehetne mondani -főleg ilyen "idősen"- hogy már máshogyan is együtt lennétek.
2011. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Olyan édes vagy,az ilyen embereknek nem kéne szenvedniük...:S:(( Sajnálom,hogy nem tudok megoldást szolgáltatni a problémáitokra.:(
2011. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én kb havonta tudok csak találkozni a barátommal és akkor is csak egy hétvégére,mert elég messze lakunk egymástól,de az én helyzetem azért más,mert szerencsére nekünk nincs ilyen gond a szülőkkel,de megértem,hogy hiányzik neked ez az érzés.Elég idősek vagytok már azért,mi a baja a szüleiteknek?Hiszen már 2 éve jártok,mindketten komolyan gondoljátok a dolgot,nem értem,miért problémáznak.Próbálj meg leülni velük és elmagyarázni nekik,hogy szeretnéd élni a saját életedet,hisz ennyi idősen már bőven van magánélete az embernek.
2011. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

kedvesek vagytok. az együttalvást szó szerint értettem, ami azt jelenti, hogy este együtt alszunk el és reggel együtt ébredünk :)

igen, elsö válaszoló''elég idösek'' vagyunk ahhoz, nem is arra irányult a kérdés :)

csak a párom anyja borzasztó, sosem alhatott még máshol,mindenért veszekszik, és igyis van épp elég bajunk, nem akar emiatt is kapni... de nekem már annyira fáj.. ha együtt is vagyunk, hajnal 1 körül megy haza... mert az anyja hivja ha nincs otthon...

2011. dec. 10. 21:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát,sajna ezt a párodnak kellene megbeszélni az anyukájával.Nem tudna elköltözni otthonról valahogy?Vagy tanul még?
2011. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

még ez az év van neki az egyetemböl,most diplomázik, de emellett dolgozik, otthon kell segítenie mert földjeik is vannak... szóval igy lett nevelve, hogy mindig mindenben segitenie kell otthon, mindenhol.. az van amit az anyja mond,nincs visszaduma.. engem sem akart megismerni, fél év után aztán hazavitt, de azóta se voltam, az anyja nem akar látni, mert hogy az ''iskola meg a munka az elsö''... szóval mindig csak hozzánk jön, de sosem alszik itt, mert az anyja üvölt ha nem ér haza idöben.. de ez persze csak szombaton van, hétközben dolgozik, hajnal 3ra megy dolgozni,szoval akkor pláne nem menne a dolog :(

tervezi, hogy a diploma után eljön, vagy kimegyünk külföldre, az lenne a legjobb :(

szóval a kérdésedre visszatérve, nem lehet anyukával beszélni.''süket''. azt mondta, azt csinál a párom amit akar, jöhet hozzám, de én ne menjek. majd ha a menyasszonya leszek...

lelkiszegény egy valaki..

2011. dec. 10. 21:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elrémíszteni, de ha ilyen idősen még ennyire befolyással van rá az anyja, nem hiszem a későbbiekben változni fog. Ha együtt maradtok, folyton bele fog szólni mindenbe, és el fogja várni a fiától, hogy akkor is ő legyen az első, hiába lesz saját családja. De remélem csak rémeket látok :)
2011. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, de eléggé nyámnyila barátod van... Felnőtt emberek vagytok. Miért nem mentek albérletbe?
2011. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Miközben olvastam a hozzászólásokat, ugyanarra gondoltam,amire az előttem szóló kettő:

ha 25 évesen egy srác nem tud nemet mondani az anyjának, akkor azt 10 év múlva sem fog. ha hozzámész, az anyósod mindenbe bele fog szólni, levegőt sem vehetsz egyedül.

És bármit teszel, Te leszel a ribanc, aki elvette a kisfiát tőle.

Adj ultimátumot a pasidnak: vagy Te vagy az anyád.

2011. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát ki lehet a telefont kapcsolni, csak nem meri.

Megértelek, igen rossz, ha nem aludhat veled.

Igaza van az előttem íróknak. Nagyon sanszos, hogy ott fog hagyni, mert nem tetszel anyunak. Főleg ha a családi birtokot neki kell átvennie, akkor esélytelen.

Egy eset lehetséges, ha az ország másik végére költöztök, vagy még messzebb.

De egy évig várhatsz a változásra, ha jól értem. Sajnos nagy az esély, hogy akkor pofára fogsz esni, mert mégse lesz a tervekből semmi, és amíg nem lesz hozzáillő menyecske a családja szerint, addig fog feljárkálni hozzád, utána meg otthagy mint eb a szaharát.

2011. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!