Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Mi ez? Ha más...

Mitől van ez? Mi ez? Ha más is átélt már ilyet, leírná?

Figyelt kérdés

Ma anyu beakart adni nekem egy allergia-elleni szurit. Na mivel a karomon nem találta a vénám-k*rva kevés folyadékfogyasztásomnak hála- a kézfejemen lévő vénába szúrta.... Ami sikeresen szét is esett. Akinek volt már ilyen az tudja, hogy nem egy kellemes dolog ez, főleg amikor anyu még elkezdte szorítani, mert ugye dagadt fel meg kékült... Végül úgy döntöttünk, hogy a másik karomba is megpróbálja beadni, és még nem szúrt meg, amikor szédülni kezdtem és szépen elájultam. ( évek óta nem ájultam már el.) Na az ájulás közben történt dologra lennék kiváncsi. Régebben... kiskoromban, mindig történt valami közben a fejemben... mintha egy tévét néznék, volt hogy vmi rajzfilm szerűséget láttam, volt hogy semmi kép, csak zenefoszlányok... ( nem szólt mellettem a rádió). Most azonban csak annyira emlékszem, hogy zöld-sötétzöld-fekete színeket láttam, meg hangokat is hallottam... fenyegető, gonosz hangokat, amik bántani akartak, kínozni... és nagyon nagyon nagyon féltem. Amikor tesóm és anyu végre magamhoz térített iszonyatos sírógörcsöm lett, de nem tudom mitől... Közben kivert a víz is...

Lehet, hogy epilepsziás roham volt ( utána álmos voltam nagyon, közben meg "búgtam", fennakadtak a szemeim stb) de én ettől az álomszerű valamitől félek igazából... Mi volt ez?? Mit jelenthet?


2011. szept. 11. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokminden lehet. Ebből egy variáció. Hogy hallucináltál. Van hogy az agy bizonyos területei működésbe lépnek, összezavarodnak.


-A skizofrénia betegségben szenvedők számára a hallucináció jellemzően negatív élmény. Hallucinációt a lelki betegségeken kívül a kábítószerek, a cukorbetegség, egyéb betegségek és a szervezet kimerültsége, legyengültsége is okozhat.- a Wikipedia szerint:)

2011. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ilyen velem is volt, én vérvétel után estem össze...hirtelen egy másik világban találtam magam, előszörre minden szép és jó, de ez hamar megváltozott, minden ami ott volt élő dolog az mind rám támadt kergettek majd egy kardcsapás éreztem és amikor fölnéztem ki volt az én magam voltam az...és leszúrt,,,erre magamhoz tértem...ennyi az én történetem
2011. okt. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!