Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve, doki...

Kétségbe vagyok esve, doki nem mondott vmi jó híreket. Más is átélt ilyet?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 5+6 hetes terhes, 4mm a petezsák, ezért 4-5 hetesnek írt. Benne se szikhólyag, se embrió. :( Ráadásul vérezgetek. 50-50%-ot mondott. 1 hét múlva kontroll, és addig úgy is kiderül meg jön-e. Mivel zárt a méhszájam, múlt hét óta nőtt a petezsák, így nem küld egyből műtétre.

Van még reménykedni valóm???? Másnak is volt ilyen?


2011. febr. 18. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Én az első lányommal 3 hónapig véreztem.A másodikkal barnáztam.Most a 3.-al 10 hetes vagyok:D Elmentem és még petezsákot sem látott...Másfél hét mulva másik orvos már szivhangot is látott..Lehet hogy az uh készülék nem olyan jo minőségű..Szerintem csak később fogant a baba.:D
2011. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy igazad van, ezért is adott még amúgy időt a doki. Viszont magánrendelésen voltam, ahol azért jobb gépek vannak, mint sztk-ban...
2011. febr. 18. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
A harmadik babóval kb 6 hetes terhes voltam amikor elmentem dokihoz ,mert vérezni kezdtem.Csak petezsákot látott semmi életre utaló jelet.Mivel a nagyobbikat még szoptattam így nem tudott semmilyen gyógyszert adni.most a legkisebb 8 hós lesz.szóval van remény,ne add fel!
2011. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, nagyon jól esik. Azért aggódok jobban mint kéne, mert már volt vetélésem nyáron. Őt már nem szeretném elveszíteni!!!
2011. febr. 18. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen van a maszeknál jobb gép, mint az sztk-ban.

Nekem a maszek nem látott semmit még 6 hetesen sem, sztk-ban 2 nappal később már szívhang is volt.

Ne idegeskedj, mert csak ártasz vele. Sokan barnáznak, vérezgetnek ilyenkor, és mégis egészséges babájuk születik. Ne add fel, remény mindig van. Szurkolok nagyon!

pihenj, és ne görcsölj, mert az sem jó!

2011. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!