Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
lány vagyok és egyetlen fiúnak se kellek pedig nem vagyok annyira ronda olyan átlagos szerintem de senki sem közeledik hozzám.mit csinálhatok rosszul??
2011. dec. 10. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
azt h így fogod fel. ez a negatív gondolkodás kiül a kis pofidra és ez a baj
2011. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
irj privit:D
2011. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
írj nekem privát üzenetet :)
2011. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
öltözz dögösebben;)
2011. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nem kellesz senkinek, mert itt nyafogsz. Ha úgy fognád fel, hogy igenis szép vagy és van fiú aki csak rád vár, rögtön látszana a kisuggárzásodon, és lenne pasid :)
2011. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a kevésbé jóképű fiúkat észre se veszed, pedig közülük biztos van olyan, akinek kellenél. Egyébként jellemző a felszínességetekre, h magatokból kiindulva mindig azzal jöttök ilyenkor, h "pedig nem vagyok ronda", mintha nekünk is csak a külső számítana.
2011. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

küldesz egy képet? kíváncsi vagyok mit jelent az, hogy "nem vagy annyira ronda"

Ja és én nem kellek senkinek, mindenki kell valakinek csak én nem.Ezt hidd el, biztos volt már jó pár pasid is ami megint csak ne mezt bizonyítja, hogy nem kellesz senkinek.

2011. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mutasd magad! ;)
2011. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha küldesz privátban egy képet meg mondom
2011. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!