Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudnak annyit a nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak annyit a nők? Miért hiszik azt, hogyha elhallgatják az igazságot, akkor elkerülik a konfliktust?

Figyelt kérdés

Mikor ezzel csak gerjeztik azt, mivel úgyis minden kiderül egyszer. Nem lenne értelmesebb elmondani kis adagokban, ami elnézhetőbb, mint mikor egy lapát szar zúdul majd végül az emberre?


Az ilyen "a nők nem is hazudnak", "a férfiak is ugyanannyit hazudnak vagy még többet" kommentekre nem vagyok kiváncsi!


2011. dec. 10. 14:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akik kritizálják a kérdést, mert önsajnálatot éreznek mögötte, sajnálom de ráb@sztak, mert köze nincs hozzá. Egy másik kérdésből kiindúlva tettem fel a kérdést, aminek megint csak köze nincs az önsajnálathoz. (nő tette fel és hazugsággal kapcsolatos). Szóval mosom kezeimet. :)
2011. dec. 10. 15:20
 12/18 A kérdező kommentje:
ma 15:19 csak mondtam. Ettől még persze, lehet a férfi is hibás.
2011. dec. 10. 15:21
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem direkt női tulajdonság, akár tetszik, akár nem. Vagy te talán megszámoltad a női és a férfi hazugságokat, és azok abszolútértékét, hogy ilyeneket állítasz? Ahogy már máshova is megírtam az imént: aki általánosságokból akar építkezni, az nem lesz sikeres. Az számít, aki épp ott van veled, azt ismered meg, hogy hazudik-e, vagy sem, és miért.


Amúgymeg az ilyen kis hisztispötsök szokták azt mondani valamelyik sírásrohamuk közepette, hogy "nembaj, menj csak el prostihoz, aztán majd úgyis letagadod"! Ez legitim?

2011. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

A nőknél ez valami sajátosság, hogy genetikából, vagy neveltetésből/kultúrából fakad-e, azt nem tudnám megmondani.

De tény, hogy MAJDNEM MINDEN!! nő ilyen.

Valahogy nem szeretik kimondani a nyers, kendőzetlen igazságot, mindig kozmetikázzák a dolgokat, nem mondják el a teljes igazságot, elhallgatnak dolgokat. Valamiért a vérükben van ez a konfliktuskerülő viselkedés.

Persze nem tagadom, hogy létezhet 1-2 kivétel, de a 99,99%-a a nőknek ilyen.

2011. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
uccsó, ezen nevettem egy nagyot :DDD
2011. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nagy jampi vagy, az má biztos :D
2011. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

[link]


Pont idevág :))

2011. dec. 10. 20:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért azt megjegyzem, hogy ha csaj tenné fel ugyanezt a kérdést, akkor viszont mindenki szidná a pasikat mintha abból élne... Szerintem a kérdezőt inkább az izgatja, hogy miért van az, hogy a csajokkal mindenki elnézőbb, és hogy az egészséges önérzettel rendelkező férfi miért maga a sátán a társadalom szemében. Erre senki sem tudja a választ, de remélem nem hallgatott a kérdező a sok papucshuszárra, akik szerint a csajoknak mindent szabad. PEACE.
2015. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!