Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudnak annyit a nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak annyit a nők? Miért hiszik azt, hogyha elhallgatják az igazságot, akkor elkerülik a konfliktust?

Figyelt kérdés

Mikor ezzel csak gerjeztik azt, mivel úgyis minden kiderül egyszer. Nem lenne értelmesebb elmondani kis adagokban, ami elnézhetőbb, mint mikor egy lapát szar zúdul majd végül az emberre?


Az ilyen "a nők nem is hazudnak", "a férfiak is ugyanannyit hazudnak vagy még többet" kommentekre nem vagyok kiváncsi!


2011. dec. 10. 14:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Aki hazudik, az buta. Hozzáteszem, nekem egy kapcsolatom azért ment tönkre, mert mindig megmondtam az exemnek, hogy mi az ami nem oké. Ebbe ő belefáradt, azt mondta, hogy engem nem lehet így boldoggá tenni, és lelépett.


Ennek ellenére kitartok amellett, hogy hazudni hülyeség. De fogadni is tudni kell a kritikákat, és nem megfutamodni rögtön, ha valami nem stimmel.


24/n

2011. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak és nők is ugyanúgy hazudnak. A kérdés, hogy ki mekkorát és van aki mákos és sosem derül ki.

A hazugság csak hazugságot szül.

2011. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

A nők naponta 4x, a férfiak naponta 12x hazudnak átlagban. Egyébként, ha átba.sz egy csaj, akkor ne itt add ki a dühödet, mert fölösleges értelmetlen idióta kérdéseket feltenni. Mégis milyen választ vársz? Jaj igen, minden nő maga a sátán és nem a te hibád, te félisten...Hány éves vagy, öt?

F/22

2011. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Volt itt egy kérdés egyszer, az volt a lényege, hogy miért nem mondják el a srácok, hogy miért szakítanak, miért kell hazudni. Leírtam oda, hogy én egy kegyes hazugságot dobtam be egy lánynak szakításkor. Nem írom le, hogy mi volt pontosan, hosszú... A srácok nagy része megértette, hogy nem akartam megbántani (ma is nagyon jó barátok vagyunk, mindkettőnknek van párja). A lányok meg egyből: szemét, sz@rházi, gyáva féreg vagy... Holott sokkal többet hazudnak, bonyolítják a dolgokat, keverik a sz@rt... (szerintem) Ha egy férfi hazudik, akkor szemét. Egy nő viszont elvárja, hogy megbocsájtsa neki a férfi. -Jaj én is emberből vagyok, nem így akartam. Hallottam már sokszor. Fordított esetbe meg nem is akar látni. Na ez hogy van akkor? Egyébként mindkét nem hazudozik, ez emberfüggő.
2011. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

kedves kérdező és első kommentelő... ne uszítsátok itt a népet. Nem minden nő ilyen...


20/F

2011. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

ma 14:46 néha a problémák közlését a nők hajlamosak zsörtölődésként közvetíteni és ilyen esetben tényleg az jöhet le, hogy a nő kielégíthetetlen. Nem mindegy milyen módon közlöd az ilyesmit.


ma 14:51 honnan tudod? megszámoltad nagyokos? Ahogy ma 14:47 mondta, mindegyik nem ugyanannyit hazudik, csak a nők jobban és ritkábban derül ki. Különben meg közöd, hogy miért teszem fel a kérdést? Ha nem érdekel minek válaszolsz?


ma 14:54 a nők szeretik sajnáltatni magukat. Velem is volt ilyen.

2011. dec. 10. 15:06
 7/18 anonim ***** válasza:
hazudni elkerülni a konfliktust a kellemetlenséget sokkal könnyebb mint őszintének lenni. ezért nincs bennük elég gerinc... persze vannak kivételek! ők megérdemelnek egy őszinte férfit. akik pedig hazudnak azoknak úgy is akkor az egójuk, hogy rátalálnak saját magukra férfiben!
2011. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:51: ott a pont :D


hát, nem tudom, milyen választ vársz, te gyerek, de ez nem nemtől függ, h ki mennyit hazudozik. velem általában az a bajuk a fiúknak, h túl sokszor mondom meg, h mit gondolok igazából. nem szeretek trükközgetni, ami szerintük jó, csak sokszor bántom meg őket azért, mert nem vagyok hajlandó hazudni. miért tenném? egyszer úgyis lebuknék, akkor meg minek ássam magam meg a sírom?


a múltkor viszont olyan szépen átejtett egy pasi...legalábbis megpróbált. nem mondom magamat én olyan hűdenagyon szuperhiperzseninek így 21 éves fejjel, de igyekszem átlátni az embereken. na ennek a pasinak sikerült az utolsó pillanatig húznia az agyamat, csak amikor rájöttem, h mindvégig a szemembe hazudott, olyan szépen sikerült a visszájára fordítanom a dolgot, h nem csak beégettem, de azóta úgy fut utánam, h még.


ja igen, még valami. nekem aztán semmi bajom, ha hazudoznak nekem. előbb-utóbb rájövök, akkor pedig bármit megtehetek az illetővel.


szóval kedves kérdező, hiába írtad ki a kérdésedet, nem fogunk veled együtt dühöngeni és nagy egyetértésben mondogatni, h hát igen a nők mekkora hazugok, szemetek, utolsó senkik, blablabla, nem érdekel senkit az önsajnálatod, max még 1-2 olyat, akit ugyanúgy átvertek, mint téged, de hát valljuk be...egy működő hazugsághoz két fél kell. aki mondja és aki elhiszi.

2011. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Te is szereted magad sajnáltatni, különben nem raktad volna ki a fantasztikusan intelligens kérdésedet.

Egyébként azt írtam ÁTLAGBAN és nem azt, hogy pontosan ennyit hazudik minden egyes ember. Ja és nem, nem számoltam meg, ez egy kimutatás.

2011. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ma 14:46-os vagyok.


Hidd el, kedves kérdező, ha egy igen hisztériás és nagyarcú férfit fog ki egy nő (mert igen, a férfiak között is vannak ilyenek+olyanok)akkor annak aztán mondhatom én akárhogy a problémámat. Személyes sértésként fogja föl, és kész. Vele ez nem történhet meg, és különben is, ki vagyok én hozzá képest.


Ha hazudoztam volna, akkor biztos együtt lennénk még, de kérdezem én, hogy megéri? Szerintem nem. Én boldogtalan lennék, neki meg csak növelném az egoját.


Igazad van ,eleinte házisárkány voltam, később azonban váltottam látvány, hogy így nem megyek semmire. Sajnos a kedvességemmel sem jutottam sokkal többre.


Nem mindenki becsüli az őszinteséget. És erről nem csak a nők tehetnek.


24/n

2011. dec. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!