Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek titokban odalenne egy tiniért?

Figyelt kérdés

A munkatársa lányáról van szó. 18 éves lesz, a férjem mindig róla beszél, hogy belőle milyen 10/10-es nő lesz, már most elmehetne modellnek stb. De nem úgy beszél róla, hogy jaj, milyen jó lenne, ha nekünk is majd ilyen gyerekünk lenne, hanem szinte katarzisba esik, ha meglátja vagy elkezd róla beszélni. Nekem ez nagyon rosszul esik, felnőtt férfitől gusztustalannak tartom, hogy egy még láthatóan naiv gyereklányért van oda. De ő nem az egyedüli, máskor is kerültünk már hasonló helyzetbe, az utcán is folyton bámulja őket nyálcsorgatva. Mit tehetnék? Szerintem rám is furán nézne, ha elkezdenék az öcsém kamasz haverjairól áradozni.

32/N


2011. dec. 10. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom a férjed is korodbeli, így a korkülönbség annyira nem óriási. Viszont szerintem egy egészséges férfi nem tekint potenciális vágytárgynak egy annyi idős lányt, aki cirka 15-20 évvel fiatalabb nála, pláne úgy, hogy a felesége is minimum 15-vel idősebb a lánynál. Nekem is rosszul esne és eléggé furcsán néznék rá ezután. Lehet, hogy megbabonázza a lány szépsége, de egy 10 éves kislány is tud nagyon szép lenni, gondolom mégse csorgatja a nyálát utána.

Igaz, hogy ideális, ha az ágyban is minden klappol, és elegendő mennyiségű az együttlét, de a férfiaknak túl egyszerű erre fogni, ha más nő után ácsingóznak. Könnyű azzal takarózni, hogy a férfi ösztönlény, és élete célja, hogy a génjeit továbbörökítse, de azért mégsem állatok, hogy amint kevesli a szexet egyből megalázza a párját. Ez egy tökéletes alibit biztosít a férfiaknak, hogy megcsalják a párjukat.

2011. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 LadyLee ***** válasza:
A férfi ösztönlény témát én vetettem fel, de ha végig olvastad volna a commentem, abban is pont arra akartam kilyukadni, hogy szerintem ez a viselkedés ennek ellenére nem tolerálható, egyszerűen primitív és bunkó.
2011. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14-es válaszoló: Nem a te válaszodra reflektáltam, hanem egy jóval korábbira, aki olyan körültekintően fogalmazta meg, hogy mit kéne a nőknek csinálniuk az ágyban ahhoz, hogy a párjuk ne kacsintgasson félre. A te válaszodat végigolvastam, nem kell egyből támadni:)
2011. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az én nejem elég türelmes volt ,de mondjuk én nem pofáztam.

Azért eléggé szeretni kell valakit hogy ezt kibírja a kapcsolat.

2011. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hozd össze őket egy numerára, és a második menetben szállj be harmadiknak.
2011. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!