Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek titokban odalenne egy tiniért?

Figyelt kérdés

A munkatársa lányáról van szó. 18 éves lesz, a férjem mindig róla beszél, hogy belőle milyen 10/10-es nő lesz, már most elmehetne modellnek stb. De nem úgy beszél róla, hogy jaj, milyen jó lenne, ha nekünk is majd ilyen gyerekünk lenne, hanem szinte katarzisba esik, ha meglátja vagy elkezd róla beszélni. Nekem ez nagyon rosszul esik, felnőtt férfitől gusztustalannak tartom, hogy egy még láthatóan naiv gyereklányért van oda. De ő nem az egyedüli, máskor is kerültünk már hasonló helyzetbe, az utcán is folyton bámulja őket nyálcsorgatva. Mit tehetnék? Szerintem rám is furán nézne, ha elkezdenék az öcsém kamasz haverjairól áradozni.

32/N


2011. dec. 10. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mit szolnék?ki szereti ha a párja másról beszél..

biztos vágyik egy kis finom pipi husira...:)

2011. dec. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek sajnos. Én 22 éves vagyok és egy 40 éves férfi van odáig értem (bár megjegyzem, nem csak a külsőm tetszik neki). Bár nem házas ember, van barátnője.


Mit tehetnél? Én a helyedben elhagynám még addig, amíg nem csal meg. Mert úgy gondolom ez csak idő kérdése az ilyeneknél. De járhatsz nyitott szemmel, és amint meglátsz 1 hibát a részéről, azonnal kihajítod.

2011. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pedofil. Kivagnam.
2011. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valóban gáz, hogy így semmibe vesz hogy ott csorgatja a nyálát előtted. Ha lehetősége lenne akkor lehet a tettek mezeire is lépne, nem csak a szemét legeltetné. Te is áradozz más pasikról hátha észreveszi magát.
2011. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 LadyLee ***** válasza:
71%

Ne legyenek illúzióink a pasikról: a legtöbb primitív ösztönlény, és bizonyos paraméterekkel rendelkező fiatal csajok láttán egy valami jut csak az eszükbe. (Mondjuk egyébként se sokkal több).


Szóval nem gondolnám, hogy az a világ tragédiája lenne, hogy egy 30 éves pasi arra gondol, hogy szívesen megfektetne egy csinos fiatal csajt.


DE az amit leírsz, hogy ezt neked és másoknak hogyan tálalja, más csajokat leplezetlenül stíröl a te jelenlétedben, stb. egyértelműen arra utal, hogy egy jókora bunkót fogtál ki. Vagy megszoksz vagy megszöksz, én biztos nem tolerálnám.

2011. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

ma 13:16


kérlek szépen ez a nagy igazság!miért ha te kapsz otthon rendesen szexet akkor eszedbe jut más után csorgatni a nyálad?nem hiszem...ha rendesen ki van elégítve valaki akkor nem fog más csajokat hajkurászni....le lehet pontozni meg sértegetni de ez a nagy igazság...akinek nem inge nem veszi magára..ha otthon az ágyban meg van minden akkor nincs ez...

2011. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amerikai szépség
2011. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy már otthon unja a banánt?h mindig ugyanaz?

valami újra vágyik sztem.

2011. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hálát adnék az égnek, hogy még nincs tőle gyerekem, hogy időben kiderült mennyire kevés nekem ez az alak. Aztán nagy léptekkel elhagynám.
2011. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2011. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!