Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy kapcsolatom, ami fogjuk rá elég jól működik bár nem rég óta vagyunk együtt. Szeretem, fontos nekem, meg minden, de van egy probléma. Van egy exem, akit nem tudok kiverni a fejemből, mert még szeretem, de nem akarom újra kezdeni vele. Nem hiszem hogy megérné. Már 5hónapja vége. De még mindig szeretem. :S
2011. dec. 9. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az exedet, vagy legyél annyira tökös, hogy közlöd ezt a mostani pasiddal.
2011. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy nő inkább ne legyen tökös..xD

de szerintem is beszéljetek róla..

2011. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyen hülyeség miatt szakított velem a bnőm 2 hét után...

Gondolj már bele ..NEM működne úgy, ahogy az régen...Egy ember mellett akarod le élni az életet? nem. Inkább becsüld meg azt akit szeret..

2011. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben csak az a baj, hogy olykor be vagyok zárva egy helyre az exemmel, azt meg nem könnyű elviselni
2011. dec. 9. 18:01
 5/5 Kobudera ***** válasza:
Ismerd meg előbb önmagad. Dr. Csernus a Nő..
2011. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!