Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? (magyarázatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Régen nagyon nagyon nagyszájú voltam néha gúnyos beszólásaim voltak még arra is akit szerettem ,de csak viccnek szántam hülye vicceim voltak. egyszerűen a stlusom ilyen volt.Méra változtattam nem igazán szólogatok be de amit sajnálok nagyon hogy már nem vagyok annyira bátor mindenhez..De a lényeg bunkó stílusom ellenére voltak barátaim most mindegy érdek vagy igazi a lényeg hogy volt és mindig társasági középpont voltam.Most hiába változtam szinte érdek barátaim sincsenek.Miért?
2011. dec. 9. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy kapcsolodik a parkapcsolatokhoz?
2011. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mint emberi kapcsolat lehet barátság is
2011. dec. 9. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:

inkább lennék egyedül, minthogy olyanok legyenek velem, akik nem szeretnek, csak kihasználnak..

ha téged ez bánt legyél bunkó nagyszájú, majd nagyon fognak "szeretni"..

ha kedves vagy előbb vagy utóbb, de találsz magadnak olyan embert, aki hasonlóan gondolkodik, és melletted áll minden helyzetben.

2011. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor engem senki sem használt ki.
2011. dec. 9. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerelem, szex > Párkapcsolatok


barátság?

2011. dec. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!