Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés

Ha együtt megyek a párommal egy születésnapra (a haverja szülinapja), akkor együtt is illik hazamenni nem?

Én mondtam neki, hogy ha megunom, én hazamegyek szó nélkül, nem fogok neki könyörögni (mert tudtam h úgyis be fog piálni és nem akar majd hajnalokig hazamenni). De azt is mondtam neki, hogy ha hajlandó kompromisszumra, akkor várok max 2ig rá, hogy mégiscsak úgy menjünk haza mint normális pár, de ő nem volt hajlandó. A többiek akik párban mentek, 11-12 körül hazamentek szépen a barátnőjükkel, egy lány se volt már, csak a részegebb banda maradt ott, meg ugye mi...

Aztán 1kor megindultam haza, mert rosszul lettem, akkor elkezdett könyörögni, h mér nem akarok vele menni haza, hozzá, h együtt aludjunk. mondtam jó, de akkor gyere mert én rosszul vagyok... Ő nem akart mert: "Van még piám"...

Én meg hazajöttem... most ez milyen dolog? jogosan esett rosszul, h csak az én párom ilyen se.ggfej h nem képes együtt hazamenni velem? mit mondjak neki ezek után? Legyek megsértődve? mit mondjak neki? (ja és ez nem az első ilyen eset! ha buli van, akkor őt nem érdekli h én mikor meg hogy megyek haza, ő ottmarad!) De ezt soha nem tudom vele megértetni, hogy nekem rosszul esik!


2011. dec. 9. 09:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaidat! El fogok gondolkodni rajtuk és megpróbálok helyesen dönteni!
2011. dec. 9. 11:19
 22/22 anonim ***** válasza:

másik meg

fiatal vagy,most még tudsz lépni,van esély jobbat találni

30 éves fejjel már más tészta

jobban meg kéne válogatni a pasikat

nem a kinézet alapján dönteni

sztem vannak érzelmes,értelmes pasik is a földön,csak el vannak bújva :)

meg kell őket keresni

2011. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!