Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés

Ha együtt megyek a párommal egy születésnapra (a haverja szülinapja), akkor együtt is illik hazamenni nem?

Én mondtam neki, hogy ha megunom, én hazamegyek szó nélkül, nem fogok neki könyörögni (mert tudtam h úgyis be fog piálni és nem akar majd hajnalokig hazamenni). De azt is mondtam neki, hogy ha hajlandó kompromisszumra, akkor várok max 2ig rá, hogy mégiscsak úgy menjünk haza mint normális pár, de ő nem volt hajlandó. A többiek akik párban mentek, 11-12 körül hazamentek szépen a barátnőjükkel, egy lány se volt már, csak a részegebb banda maradt ott, meg ugye mi...

Aztán 1kor megindultam haza, mert rosszul lettem, akkor elkezdett könyörögni, h mér nem akarok vele menni haza, hozzá, h együtt aludjunk. mondtam jó, de akkor gyere mert én rosszul vagyok... Ő nem akart mert: "Van még piám"...

Én meg hazajöttem... most ez milyen dolog? jogosan esett rosszul, h csak az én párom ilyen se.ggfej h nem képes együtt hazamenni velem? mit mondjak neki ezek után? Legyek megsértődve? mit mondjak neki? (ja és ez nem az első ilyen eset! ha buli van, akkor őt nem érdekli h én mikor meg hogy megyek haza, ő ottmarad!) De ezt soha nem tudom vele megértetni, hogy nekem rosszul esik!


2011. dec. 9. 09:48
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
egész éjjel nem aludtam ez miatt, fél 7 kor sikerült elaludnom reggel, és most is kivagyok. De én már nem tudok dönteni. Még azt sem tudom, hogy jogosan vagyok-e megsértődve!
2011. dec. 9. 10:40
 12/22 anonim ***** válasza:

komolyan kérdem jobb embert nem találnál?

csak nem vagy olyan visszataszító h ne akarjon veled járni egy normálisabb pasi sem nem?

itt az internet,úgy látom neked is van,keress olyat aki szeret

ismerkedj,randizgass,minnél előbb megteszed,annál hamarabb

találsz hozzád illő párt

ennek meg mond meg h egészségedre aranyom

legyél boldog a haverokkal,meg a piával,meg egy olyannal,aki nem hiszem h sokáig eltűri ezt neked,mint én


agyőőőő

2011. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szeretsz lábtörlő lenni? Ha nem, akkor változtass..
2011. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mert tudom azt, hogy ha ezt elmondom neki, vagy ha éreztetem hogy megbántott, akkor 1000 magyarázata lesz rá, amit ha kell órákig töm a fejembe, de már előre tudom mindet! És annyira lefáraszt a magyarázataival, hogy a végén muszáj ráhagynom mert különben idegösszeroppanást kapnék!
2011. dec. 9. 10:42
 15/22 anonim ***** válasza:

jogosan vagy

és mondom sürgőssen keress mást,vagy mindig ez fog rád várni

ezt akarod?

meddig akarsz ezzel az emberrel lenni

jó apa lenne az ilyen

lesz.rná a gyereket,menne piálni,te meg mennél utánna könyörögni h menjen haza

ne legyél már buta

ilyen életet akarsz

így vagy boldog?

2011. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

ha igen boldog vagy

akkor bocs nem szóltam

de ha nem érzel örömöt

akkor te is tudod h ez gy nem jó


nem élsz vele együtt nem?

van hol laknod,vannak szüleid,fiatal lány vagy

más olyan helyzetben van h együtt élnek

és nem tud mit lépni

te még megteheted csak ne legyen késő

2011. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Eddig igen boldog voltam vele, meg nem úgy kell elképzelni hogy nagy piás meg ilyenek. De ha a haverjairól van szó, gondolkodás nélkül a háttérbe szorít! Lehet hogy ez havonta egyszer van, lehet hogy hetente kétszer, de időnként megbánt ilyenekkel! És a héten ez már a második ilyen alkalom és elegem van! Meg az is rosszul esik, hogy nem kér bocsánatot tőlem soha, mert el sem ismeri hogy rosszat tett!
2011. dec. 9. 10:49
 18/22 anonim ***** válasza:
zsák a foltját, nem vagytok összenőve
2011. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

jobbat tényleg nem tudok írni mint előbb

ha jó neked így,mondom,beletörődsz h valszeg változtatni ezek alapján nem fog,akkor sok szerencsét

ha meg lépni akarsz most tedd meg


vagy fogadd el,mert egy idő után sztem ő hagy el

lehet elege lesz h nyaggatod mindig amúgy,aztán félre lép,és azt fogja mondani h miért nem hagytad el ha olyan rossz volt neked

te tehetsz róla h ideáig jutott,te kergetted bele


és ez viszont jogos

vagy fogadd el,és ne nyaggasd,mert TE választottad ez,te maradsz vele,tehát el kell viselned,vagy lépj


ha ezek után se tudod mit tegyél,akk egyet kell h értsek

sajna mégis az 1.válaszolóval,ha nem is szép amit írt,de

igazság van benne


sírsz h nem jó,rossz neked,de változtatni nem akarsz

akkor meg törődj bele h így marad,és nézd el neki,vagy megunja h piszkálod,és ő fog elhagyni jogosan

2011. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ja

és hidd el nem bántásból írom,de ha annyira szereted vagy elfogadod neki és csöndben leszel,vagy nem

és akkor marad az idegeskedés,veszekedés,és 1 idő után úgyis elrontja ez a kapcsolatot

2011. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!