Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés

Ha együtt megyek a párommal egy születésnapra (a haverja szülinapja), akkor együtt is illik hazamenni nem?

Én mondtam neki, hogy ha megunom, én hazamegyek szó nélkül, nem fogok neki könyörögni (mert tudtam h úgyis be fog piálni és nem akar majd hajnalokig hazamenni). De azt is mondtam neki, hogy ha hajlandó kompromisszumra, akkor várok max 2ig rá, hogy mégiscsak úgy menjünk haza mint normális pár, de ő nem volt hajlandó. A többiek akik párban mentek, 11-12 körül hazamentek szépen a barátnőjükkel, egy lány se volt már, csak a részegebb banda maradt ott, meg ugye mi...

Aztán 1kor megindultam haza, mert rosszul lettem, akkor elkezdett könyörögni, h mér nem akarok vele menni haza, hozzá, h együtt aludjunk. mondtam jó, de akkor gyere mert én rosszul vagyok... Ő nem akart mert: "Van még piám"...

Én meg hazajöttem... most ez milyen dolog? jogosan esett rosszul, h csak az én párom ilyen se.ggfej h nem képes együtt hazamenni velem? mit mondjak neki ezek után? Legyek megsértődve? mit mondjak neki? (ja és ez nem az első ilyen eset! ha buli van, akkor őt nem érdekli h én mikor meg hogy megyek haza, ő ottmarad!) De ezt soha nem tudom vele megértetni, hogy nekem rosszul esik!


2011. dec. 9. 09:48
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Ha a párodnak fontosabb a maradék söre mint TE, akkor csak gratulálni tudok a párodnak, ahhoz, hogy ilyen BUTA nőt sikerült találnia mint TE! A párod egy bugris alkoholista! Te meg egy hülye vagy, aki eltűri neki ezt, tehát megérdemled a párodat! További szép életet nektek!
2011. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi, pont erre volt most szükségem hogy még belémrúgjon valaki! :)
2011. dec. 9. 10:11
 3/22 anonim ***** válasza:

na figyu

én nem akarok beléd rúgni,de ...

érzelmileg szerintem 0 akkor a párod,bár nem ismerem h amúgy meg milyen

de miért kell tényleg így megbántani másokat 1.?

Mi?

Mi értelme van?

Felcseszett vki?

Te is kifoghatod még sztem!

Majd akkor meg téged aláznak!

Meg is fogod érdemelni komolyan!

Bár én senkinek se kívánok rosszat!


Te meg kérdező beszéld meg vele,persze józanul,mond meg neki h zavar,változtasson,mert te ilyen életet nem akarsz,kiderül tényleg szeret e,akkor gondolom összeszedi magát,ha meg nem,miről beszélünk?

2011. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Csak mondom, ez nem az első alkalom és számtalanszor megpróbáltam már vele megbeszélni de nem lehet! Egyszerűen ő nem fogja ezt fel! Neki az a véleménye, hogy nem vagyunk összenőve. Ha akarok menjek haza, ő meg ha jól érzi magát marad még! Ő sem marasztal engem, én se rángassam haza őt. Ő igy fogja fel ezt. Csak látva, hogy más mindenki szépen hazamegy a barátnőjével, igenis szarul esett!
2011. dec. 9. 10:20
 5/22 anonim ***** válasza:

kiérződik a válaszodból h neked ez így nem jó


kérdem én!

akkor milyen választ vársz?

miről beszélünk most?


keress olyan pasit akinek ez alap,elmegy veled,figyelembe veszi h neked nem jó vmi,nem érzed jól magad

ezek szerint önző is akk csak magával törődik,na meg éjszaka elenged egyedül,leszarja h történik e veled vmi

érdekes!

biztos h szereted ezt a hapit?



mit írjak még?


sztem

2011. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
egyértemű
2011. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
:( köszi a választ!
2011. dec. 9. 10:34
 8/22 anonim ***** válasza:

hagyd a fenébe,nem ismerem a csávót,de képes nélküled is önfeledten boldog lenni a kis piácskájával,akkor mond meg neki h d.gjon azzal


nyomja fel magának

2011. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

hidd el én már ezt is mondtam neki!

De mindig az a vége, hogy én sírok... mint most is...

2011. dec. 9. 10:38
 10/22 anonim ***** válasza:

az a normális ha az egyik fél kényelmetlenül érzi magát,vagy rosszul,akkor a másiknak ne a pia legyen már fontosabb,hanem h a párja nem érzi jól magát


ez nagy önzőségre vall komolyan

2011. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!