Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Barátnőm elment magántanárhoz és odafele úton egy TŰZOLTÓAUTÓ megállt és elvitték őt a magántanárhoz. (Teszem hozz a tűzoltók teljesen idegenek voltak) Nekem ezt a történetet megírta sms-ben és igazáól nemv agyok féltékeny, csak egy kicsit zavar de elhiszem hogy ez "poénos" de azért még is... beszállt egy másiknak az autójába. Rögtön az ugrott be, hogy mi van akkor ha egy Mercédeszes szólítja le, hogy elviheti e valahová?

Nektek mi a véleményetek erről? Mármint arról, hogy beszállt egy másik autójába.

Igazából lehet ezt most így túl reagálom de nem vagyok féltékeny, egy kicsit zavar és ezt az egészet nem tudom hova rakni. :|


2011. dec. 8. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megvolt a magántanárnak a barátnőd! Még mindig jobb, mintha mentővel vitték volna el.
2011. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szeretnéd,h neked is eseménydús legyen az életed,mi?

Ez az ő élete,ő dönti el.

Amúgy meg ez nem annyira "beszállt egy idegen kocsijába". Elvitték a tűzoltók..bár nekem sántít a történet.

2011. dec. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a magán tanár nő :D Egyébknét szerete engem, ezt tudom, de van egy két elég naív dolga amit nem tudok hova tenni :( És itt nem nagyon megoldás a "megbeszélés" Eddig csak velem volt nemileg együtt és igen szép, csinos csaj és kicsit sem kur*ás. De mint modntam vannak ilyen szélsőséges meggondolásai amit nem tudok hova rakni és ki tud akasztani :|
2011. dec. 8. 23:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Nemv agyok féltékeny rá! Csak azon pörgök ha egy BMW-s vagy egy Mercédeses álíltja meg ugyan ezzel a céllal és "hátsó szándékkal" akkor mi van?! :/
2011. dec. 8. 23:34
 5/9 WhiteLabel ***** válasza:
semmi nincs, a tűzoltók nem fognak megállni egy tinip*csának és fuvarozni, a barátnőd kamuzott hogy nagylánynak tűnjön, ennyi.
2011. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ámen:)
2011. dec. 8. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg azért a tűzoltó más mint egy idegen akármilyen autós. Ők nem hiszem hogy bántanák, meg akk ennyi erővel be is ránthatják az autóba.
2011. dec. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A másik meg az, hogy mint a kamionokban, a tűzoltó autóban is van egy csodás találmány, amit úgy hívnak: Tachográf korong, amiről mindent le lehet olvasni, (mivel a tűzoltó autó nem taxi és akármi történik és nem érnek oda, akkor el kell vele számolni, hogy miért nem) és ezért szinte mindennel el kell számolniuk, tehát ha megállnak vmi miatt és elviszik, el kell mesélniük a főnöküknek, hogy megláttak az utcán egy fiatal kis tini qrvát és megálltak, hogy partiba vágják. Ez biztos nem úgy van, ahogy az barátnőd elmesélte
2011. dec. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a rendvédelmi szervekben azért még minsig jobban meg lehet bízni, minta mezei autósokban.. amúgy meg valszeg kitalált sztori :)
2011. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!