Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám újra elcsábítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újra elcsábítani?

Figyelt kérdés

Lassan két éve leszünk együtt,eddig úgy volt,hogy szét megyünk,mert megbántottam,de újra beszélünk végre.

Annyit kért,hogy gondolkodni akar és kicsit egyedül lenni,de 2 hét múlva találkozunk és akkor újra kezdhetjük vagyis folytathatjuk,ha nem rontom el.

Arra gondoltam,hogy elviszem vacsorázni ott megbeszélünk mindent,utána séta a városban utána meg még egy kis romantikázás otthon,virág szirom,gyertya fény,borozgatás ilyesmi!

Szerintetek ez milyen ötlet,hogy ugyan olyan legyen a kapcsolatunk mint előtte vagy még jobb!?

Várok még ötleteket esetleg!


2011. dec. 8. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor jó az ötlet ha szereti az ilyen romantikázást!

nekem pl ez túl sok lenne!de ha ő odavan az ilyesmiért,akkor hajrá!

és biztosítsd arról,h mennyire fontos neked,h nagyon szereted,vele akarsz lenni stb!mert ez az igazán fontos!

persze ehhez az kell,h ő is folytatni akarja a kapcsolatot!

sok sikert!

25n

2011. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi,azon leszek
2011. dec. 8. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ami egyszer elromlott és bebizonyosodott, hogy nem működik, csak a legritkább esetben kezdhető újra. Ami nem megy elsőre- másodszorra nem szabad megpróbálni - kb aranyszabály! Lehet, 100ból te vagy az 1-2 kiv egyike, de ezt nagyon gondoljátok végig!


Üdv

2011. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!