Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elcsábítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elcsábítani a kiszemelt lányt?

Figyelt kérdés

Hello! 15éves fiú vagyok. van egy lány aki nagyon tetszik.

Kérlek segítsetek abban hogyan tudnám "elcsábítani".

Egy-két info még :haverok vagyunk(elég jó haverok mert sok mindent meg tudunk beszélni,a lány 15éves, egy iskolába járunk(nem egy osztályba), most szakított a barátjával aki az egyik legjobb haverom:/, én vigasztalgatom amennyire tudom, ha valakinek van jó ötlete kérem ossza meg velem.

Kérek minden váalszolót, hogy csak értelmes válaszokat adjatok. köszi szépen..

sürgős lenne .


2011. ápr. 20. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű a helyzeted, szerintem először a haverodat kérdezd meg hogy mit szólna ahhoz ha tetszene neked a volt csaja. Ha őt nem zavarná hogy összejöttök akkor szabad az út a csajhoz. Persze a csajon is múlik hogy összejöttök-e de a haver tényező legalább kiesik. A csábításról meg annyit hogy finoman jelezd neki hogy tetszik neked. Pl. dicsérd meg a külsejét meg ilyenek, a lényeg hogy minél többet legyetek kettesben de ne érezze azt hogy folyton a nyakán lógsz. Sok sikert.
2011. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sztem nem jönne be..
2011. ápr. 20. 23:22
 3/4 A kérdező kommentje:

23:22

A volt barátját szerintem nem érdekelné mert elég bunkó volt vele.

2011. ápr. 20. 23:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekelné a volt pasiját akkor meg nyomulj rá a csajra. :)
2011. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!