Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elcsábítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elcsábítani a kiszemelt fiút?

Figyelt kérdés

Egy osztályban járunk, nekem nagyon tetszik, de nem tudom, ez az érzés kölcsönös-e. Adjatok tippeket, hogyan tudnám rábírni, hogy minél jobban megnyíljék nekem, ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben?


Ő az az értelmes, beszélgetős típus. Miről tudnék vele beszélgetni. Mondjatok olyan témákat léci, amiket hosszan tovább lehet fűzni!


2011. nov. 7. 18:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Nem akarok nyomolos lenni, és k**vás. az nem az én stílusom. Én inkább aza csendesebb, megértő, szintén beszélgetős személy vagyok.
2011. nov. 7. 18:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el sétálni suli utánra, amúgy nem tudsz igazán megismerkedni vele.
2011. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban olyan, akinek mondod, igazándiból nem is érdekes a téma maga. Akár beszélgethetsz vele teljesen hétköznapi problémákról... osztályról... tanárokról. A többi meg majd adja magát.
2011. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még valami tipp?
2011. nov. 8. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

vetkőzz neki és elégítsd ki. minden férfi csak ezt akarja


ha nem k***vás lennél akkor nem akarnád elcsábítani. ne áltasd magad, te is csak egy k**va vagy mint minden lány

2011. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez az, dögöljön meg a szomszéd tehene is. Bunkó.
2011. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha megmondod neki mit akarsz, ilyen hülye női jelekből a férfiak nem értenek, csak a nők.

Konkrét szavak kellenek ide.

2011. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok k****s. Sajnos az olyan nőket hamarabb észreveszik, mint a rendeseket, de én attól nem fogok úgy viselkedni. A srác se olyan, mint akinek ilyen lányok jönnének be.
2011. nov. 10. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7/8

így van


# 8/8

akkor meg miért akarod elcsábítani? egyáltalán mit akarsz tőle?

2011. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!