Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a barátomat, hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Semmi oka, nincs a bizalmatlanságra. Teljesen oda vagyok érte és ezt ki is mutatom neki. Volt neki egy régi csalódása és nem tud megbízni senkiben. Szakítani akar velem, mert kezd érzelmileg is kötődni hozzám. Mit csináljak, hogy tudjon bízni bennem? 25 éves a barátom én 24.
2011. dec. 6. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy inkább csak kitalálta és lehet ezzel az indokkal akar szakítani, mert csak ki akart használni. 1 csalódástól azért nem lesz senki érzelmi sérült ilyen szinten.
2011. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Türelem, idő...
2011. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na az ilyet sose tudtam megérteni. Csalódott valakiben. És? Mit tehetsz te erről, nem te vagy az a szemét. Engem is vertek át, és csalódtam, még sem barátomra vetíttettem ezt ki, mert ő más ember, mi köze hozzá?

Mondd ezt a csávónak:

"Cicuka, én szeretlek, eszem ágában sincs ártani neked. Ha ezt te nem tudod felfogni v. elfogadni, akkor ne pocsékold az időmet. Nekem olyan emberre van szükségem, aki szeret és viszont szerethetem, nem évekig kell győzködnöm arról, hogy ő az igazi. Szóval van rá mondjuk öt perced, hogy eldöntsd, hogy folytatjuk ezt az egészet, mint egy normális párkapcsolat, vagy lelépsz most."

Lehet, hogy fájna, ha lelépne, de tényleg fölösleges időpocsékolás arról győzködnöd, hogy szereted. Ha nem fogja fel, akkor h.ülye már bocs...

2011. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez lenne a helyes megoldás. De nagyon nagyon szerelmes vagyok belé. Ő is szeretne csak nem mer. 5 éve minden párkapcsolata ez miatt megy tönkre. :( Nem tudom, hogy mit tehetnék. Belehalok, ha elveszítem.
2011. dec. 7. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki azt amit az előbb leírtál..

és tedd fel neki a kérdést: most akkor minenki ugyanolyan?

ha most is elmenekeül egy probléma elől,azzal mit ér?

semmit. próbálja meg,ennyit tud..mindig ott van a lehetőség a csalódásra,de boldog is lehet akár..

te meg bizonyítsd továbbra is,hogy bízhat benned!

2011. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!