Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti voltatok már urulógus...

Fiúk! Ti voltatok már urulógusnál? Ugye, hogy nem gáz? A barátomat hiába győzködöm, nem akar elmenni. Aki volt már, írjon légyszi, mert már nem tudom miként győzzem meg a pasimat.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
párom volt,azt mondta,ha belepusztul se megy többet...
2010. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már többször is. Az igaz, hogy oda az ember nem éppen a legboldogabban megy, de ha olyan panasza van, amin csak ott tudnak segíteni, akkor nincs mese, el kell menni és jobb túl lenni rajta minél előbb. 26/F
2010. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én voltam, de nem volt semmi különös. Vártam, hogy lesz egy csinos nővérke, aki megvizsgálja a farkam, de nagyot csalódtam, mert csak egy férfi doki volt aki lényegében semmit sem csinált, bár tőle nem is vártam volna el. Jobbra számítottam, de csak egy sima vizsgálat lett belőle.
2010. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Én nemrég voltam, nem volt semmi különös, férfi volt a doki, nem kell parázni, mondjad a barátodnak, hogy ez a helyzet csak neki különleges, a dokinak napi több tucat betege van, a nővér, aki adminisztrál meg úgy ül, hogy nem lát semmit, de amúgy neki is csak egy beteg a napi több tucat közül.
2010. szept. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek merevedési gondokkal,de leszarom,hogy ki lesz bent a lényeg,hogy csináljanak valamit.Szerintem a pasidnak mond meg,hogy nincs mitől tartania.Tőlem roszabb helyzetben úgy sem lesz!
2010. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11.53-as! megirhatnád, hogy érdemes-e volt elmenni ....
2010. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Voltam párszor urulógusnál mindenfélével. Volt amikor azon imádkoztam, csak le ne vágják, jaj szegény golyókáim, de nem volt olyan bajom, mint amitől paráztam
2010. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy a többiek írták

te az orvos, és az aszisztens szemében egy beteg vagy, egy az ezer közül,

és a farkad, golyóid, pedig olyan testrészed számukra, mint a kezed vagy a lábad

2010. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen simán elmentem a dokihoz mert azt hittem hogy valami gond van odalent de szerencsére nem talált semmit szóval egyáltalán nem gáz elmenni az urológushoz.
2010. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, az urológiára tényleg csak akkor szoktak elmenni az emberek, amikor már baj van. Akkor viszont muszáj elmenni, nem lehet ezzel szórakozni, legtöbb problémát még időben kell észrevennie az orvosnak, ez fontos.


Kedves kérdező, mi baja a barátodnak, ami miatt te oda akarod küldeni?

Ha nincs semmi gáz, akkor mondd meg neki, hogy 25 éves kora előtt még biztosan nem akar ujjazni a doki, ha nincs külön panasz, ami indokolná :)

Ha elmúlt, talán akkor se kötelező :D

2010. szept. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!