Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar velem?

Figyelt kérdés
Szerelmi bánatom van, és pár órát alszom csak, napközben élő hallottként vánszorgom és teszem a dolgaim, nappal alig várom hogy este legyen, és fordítva. Igyekszem lefoglalni magam, de mindig eszembe jut. Sok éves kapcsolatom ért véget. Szakítás még nem történt, de a másik fél viselkedése egyértelműen erre utal. Beszélni sem akar velem. Egy hete még szépen megvoltunk, aztán látványosan hanyagolni kezdett. Napokig nem keresett, ha én hívtam kinyomta a telót. Tegnap sikerült pár percet beszélnem vele, és én napok óta gyötrődöm, finoman rákérdeztem hogy miért ilyen velem? Mi az oka? Hallgatott, nem szólt, és lerakta a telót. Hívtam de ki volt kapcsolva. Jól érzem hogy szakítani akar velem? Miért így?
2011. dec. 6. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha valóban így akar szakítani és nem képes a szemedbe mondani,hanem csak sunnyogni bír,akkor egy alamuszi kis féreg,aki meg sem érdemli hogy így magad alatt legyél miatta!!!
2011. dec. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, de én magamból indulok ki, ugyanis én a tisztesség híve vagyok, és másoktól is ezt várom. Az igazsághoz pedig úgy érzem jogom van. Ha megcsalt vagy már nem szeret, mondja ki. Én nem azért akarok vele beszélni hogy veszekedjek vele, csak az igazságot szeretném megtudni.
2011. dec. 6. 07:34
 3/14 anonim ***** válasza:

Elég sunyi kis dög,ha egy több éves kapcsolatot így zár le, akármilyen okból teszi is!

Vedd fel a fapofát,hívd fel a barátnőidet,és érezd jól magad.Nem érdemli meg,hogy bánkódj, azt pedig különösen nem hogy tudja, hogy szenvedsz miatta!

2011. dec. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én szeretem tisztán lezárni a dolgokat, hogy ne maradjanak bennem se kérdőjelek, se a másiknak kiskapuk.
2011. dec. 6. 07:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnos az önértékeléseddel játszik, az ilyen tetű alakok nem tudják, hogy hasonló tettekkel már a történelem folyamán sok tragédia történt.

Velem is történt már ilyen, rengeteg emberrel is, a legjobb dolog az lenne, ha az agyat lehet resetelni, de ilyenkor mintha valami megfejthetetlen önmegsemmisítő mechanizmus lépne életbe.

Próbáld meg mielőbb túltenni magad rajta, a saját érdekedben, és nem gondolni rá.

Ilyenkor jön a kutyaharapást szőrével, próbálj keresni valakit, de lehetőleg ne neki add ki az összes bánatodat, mert hamar lelép. Lehet, csak finoman, hogy mennyire bánt.

Te egy tisztességes ember vagy, én is nagyon sokszor meglepődök sok gerinctelen alak lépésein, tudod, sajnos ez nevelés kérdése, ki milyen.

Ilyen volt Raszkolnyikov is a Bűn és bűnhődésből, és látod mi lett a vége.

Sok sikert kívánok Neked, és gyors kijózanodást.

Üdv

2011. dec. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ez van most,amit leírtál szinte ugyan az!

23/F

2011. dec. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nálunk is úgy érzem :S
2011. dec. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Felhívtam. Felvette, de azt mondta később délelőtt visszahív. Na ja, csak úgy mint a napokban. Nem hagyott más lehetőséget, pár mondat kíséretében véget vetettem ennek, és hozzátettem hogy már beletörődtem hogy vége, de nem így kellett volna tudtomra adnia. Te jó ég, képes voltam azaz vagyok egy ilyen gerinctelen valakit szeretni, aki hosszú évek után kiprovokálja a szakítást? Viszont úgy érzem hogy van neki más.
2011. dec. 6. 10:16
 9/14 A kérdező kommentje:
Le sem sz.rja azt amit írtam neki. Tehát ezt akarta, púp voltam a hátán. Aki hozzám hasonló történetben jár, annak üzenem hogy muszáj megtenni ezt a lépést. Azok pedig akik a fentebb említett módszerekkel provokálják ki maguknak a szakítást, gyerekek még. Attól hogy valami odanőtt a lábuk közé, attól még nem lesznek férfiak!
2011. dec. 6. 10:26
 10/14 anonim ***** válasza:

Hasonló történet volt a miénk is :( 1 héttel azelőtt még a nyaralásunkat tervezgettük, hogy megyünk, mit viszünk, mit csinálunk... pedig akkor már rég mással is volt. Aztán puff... nem lehetett elérni telefonon, vagy ha igen, akkor is max. 2 percre.

Nagyon nehezen lettem túl rajta.

Nem lehet, hogy csak nyitva akar hagyni egy kiskaput, hogy bármikor "visszatáncolhasson"?

2011. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!