Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Mit tegyek, ha a barátnőm azért akar velem szakítani, mert fél, hogy elveszít?

Figyelt kérdés

Azt mondta, sokat csalódott, nem bízik bennem, pedig nem is csináltam semmi rosszat, sőt, próbálok mindig a kedvében járni. Mégis írt egy olyan sms-t, hogy ez így nem megy neki, mert kezd megszeretni és fél, hogy elveszít és inkább most szakít velem, mint később, mikor jobban belém szeret.Ti mit lépnétek ebben a helyzetben? Aláírom, hogy sokat csalódott és sok mindent átélt már, de mit tegyek most? Én nagyon megszerettem, nem akarom elveszíteni!


26/F 20/L


2010. okt. 11. 20:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne hagyd hogy szakítson sztem.

A barátom ugyan így volt mint a te barátnőd:)De azóta 2 éve együtt vagyunk:) Ha szereted ne engedd el!!

2010. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg igaz, amit állít, akkor légy nagyon kedves, vallj hevesen szerelmet, szorítsd a karjaidba gyengéden, mikor el akar menni. Légy nagyon határozott, erős férfi. Ha leveszed a lábáról újra és újra, akkor nem fog bírni szakítani, túlságosan jól fog neki esni ami történik. Aztán egy érzelmileg kevésbé feldúlt pillanatában beszélj a fejével is. Győzd meg észérvekkel, ugyanis így sosem lel társra és remek lehetőségeket szalaszt el, amik nem jönnek vissza.
2010. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
párterápia, és neki külön pszichológus, mert erősen betegesek az indokai
2010. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb nő ezzel a dumával akarja leszerelni a pasit ha megunta, a pasik meg a nőket a "jobbat érdemelsz dumával"
2010. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
85%
Elmondásod szerint érzelmileg már majdhogynem teljesen meghódítottad. Ez azonban hosszú távon kevés. Be kell bizonyítanod hogy meg is bízhat benned. És ez csak tettekkel megy.
2010. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Mit mondjak erre, elég hülye indokai vannak a barátnődnek.

Mondd meg találjon ki jobb indokot, mert így nem szakítasz vele.

2010. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Engem anno a volegenyem dobott ki egy ilyen sms-el...tulsagosan szeret es nem akar elveszteni...mert azt nem birna ki...vagy valami ilyesmit irt...en meg csak ultem es neztem, hogy mi van???? par honap mulva lett volna az eskuvonk....akkor elegge szarul ereztem magam...de jol tette, mert megtalaltam a szerelmem, akivel tenyleg minden szuper, es most varjuk a masodik babankat.

szoval, ha ilyen hulye indoka van...nem is erdemel meg

2010. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
én is ilyen cipőben voltam.....próbáltam,próbálom mindig meghóditani abnőmet,hogy még jobban belém szeressen és ez így müködik,néha még érzi ezt,hogy fél,hogy elveszit és ezért elhagy,de csak azért mert elözö barátja csúnyán megcsalta,de velem eddig minden rendben van és mindig meg tudom nevetteni és akkor mint,ha misem történt volna,ha bonyolúlt voltam akkor bocsi,rem tudtam segíteni
2010. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám,hagy menjen.Ha csak kéreti magát,úgyis visszajönne.Ha meg nem,akkor nem szeret.De ez tényleg beteges.Elhagylak,mert szeretlek..anyám...ez ám a logika.
2010. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Rossz kifogás. Nem várnék rá.
2010. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!