Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jót jelent, hogy 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jót jelent, hogy 2 hónapja járunk, és pár napja már mikor meglát feláll neki? :D nem feküdtünk még le.14/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 22:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
nem hát,ez a kislány naív,gondolom,mindent bevesz,és hamarosan meg is kapja, aztán jön a következő kislány
2011. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

tegnap 15:32


A feláll, és hasonló dolgok a szex kategóriába tartoznak! Akkor meg miért vagy kiakadva ha mindenkinek ez jut az eszébe?!


Amúgy meg ha feláll rád, akkor az azt jelenti h kíván és meg akar dugni. Biztos jó tested van, így ez érthető!

Te nem akarsz ő meg akar, aztán elválik h mi lesz belőle...

2011. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik férfi olyan tapló...Én megkérdeztem h ki-e birná 1 évig velem,sex nélkül,aztmondta simán,mert nem a sex a lényeg hanem h szeressem^^
2011. dec. 7. 15:37
 24/30 anonim ***** válasza:
más amit mond és amit csinál ,majd meglátod,amúgy meg egy év nagyon kevés várakozási idő,még akkor is kislány leszel,de amilyen naív vagy sztem hamarabb odaadod magad
2011. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

tegnap 15:37


Taplóság kívánni egy nőt? Taplóság megőrülni a nőies formákért, a formás mellekért és a punciért?

Taplóság maga a szex is?

Tudod neked qurvára nem kéne még fiúznod, ha ennyire kis pisis módjára gondolkodsz!!!!!

2011. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

12-06 20:27


aztán mit csinálnál? elfutnál mikor meglátod az ágaskodó puculót?

2011. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

21:39

Én 15 vagyok a barátom most 19. Egy éve vagyunk együtt, már lefeküdtünk.

Pacsi.

2011. dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
erre te magad is tudod a valaszt...minek feltenni ilyen kerdest...14 evesen nem ezzel kene meg foglalkozni.
2011. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
am ha nem lattatok meg egymast puceran akkor hogy indultatok be annyira hogy majdnem a csucsra jutottal?elkepzelni se tudom hogy 14 evesen mit jelenthet ez...
2011. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

ma 16:24


bevágta már a lompi ezredest... jó volt neki a szűk sunnád mi?

2011. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!