Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja vagyunk együtt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja vagyunk együtt, és még nem feküdtünk le, ez gáz?

Figyelt kérdés
Mármint... szerintem legalábbis furcsa. mindketten 20 fölött vagyunk, és egyikunk sem szűz már...
2009. nov. 9. 08:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz. De azért azt megkérdezném, h miért nem még? Mi az oka??
2009. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szerintem ilyenkor a srácnak kéne kezdeményeznie, és nem mondom neki, hogy "mi lenne, ha nálad aludnék ma este?"... pedig biztosan kíván, én is ezerrel küldöm a jeleket, nem tudom mitől tart...
2009. nov. 9. 09:00
 3/14 anonim ***** válasza:
Kinek mi...nekem gáz volt amikor a pasim másfél hónap alatt nem fektetett le, de az a kapcsi meg is halt...nekem fontos a szex és nem hiszem, hogy bennem van a hiba, hogy azért sokmindent megélten, mind2en elég idősen még ismertük is 1mást már egy fél éve legalább ha nem több és én úgy gondoltam, hogy max 2hét és lesz vmi...de nemtom nálatok a részleteket...
2009. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lehet fél kezdeményezni és nem érti a jeleket, szerintem sugd egyszer azt a fülébe hogy kívánod vagy mielőtt találkoznátok küldj egy szexy sms-t onnan biztos tudni fogja hogy mit szeretnél és ő is lépni fog
2009. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az gáz aki már 1 hónap után lefekszik valakivel. Nem is lehet ennyi idő alatt megismerni senkit, nem hogy le is feküdjek vele.

25/L

2009. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg a srácot!!!! Nekem nagyon erőltette a pasi, hogy feküdjünk le, pár nap után. Én mondtam neki, hogy még várjunk egy kicsit. Voltam ribi, meg hülye pi...a, stb. (persze tényleg hülye vagyok, hogy abban a pillanatban nem hagytam ott). Egy sor veszekedés, majd közölte, hogy elfogyott a türelme, keressek valaki mást magamnak.
2009. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:) utolsó válasszadó, köszi, megbecsülöm a srácot, sajnálom, hogy Neked eddig rossz tapasztalataid voltak... engem is frigideztek meg prűdöztek már le 2 hét után, az ilyen srác, aki erőlteti, mehet a levesbe... Utolsó előtti válaszadónak üzenem, hjogy bizonyos tekintetben osztom a véleményét, de mi már fél éve ismerjük egymást, így nincs gond a bizalommal, vagy azzal, hogy semmit sem tudnánk a másikról...
2009. nov. 9. 09:52
 8/14 anonim ***** válasza:
A propán-bután a gáz, ez legfeljebb kissé gyerekes, fene tudja de én ilyen idő fejjel ha komolyra fordul a dolog már csaktán bepróbálkoznék, elvégre ez az egyik legjobb része a kapcsolatnak, a pasid meg hogy mennyire jóarc majd kiderül 1 év múlva, ebből még semmit ne szűrj le.
2009. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a fiúnak gáz, neked nem.
2009. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi másfél évig vártunk.
2009. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!