Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja vagyunk együtt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja vagyunk együtt, és még nem feküdtünk le, ez gáz?

Figyelt kérdés
Mármint... szerintem legalábbis furcsa. mindketten 20 fölött vagyunk, és egyikunk sem szűz már...
2009. nov. 9. 08:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha nem szűz, akkor valami nincs rendben. A férfi próbálkozik, a nő meg max megmondja, hogy meddig mehet. Ezt a pasinak el kell fogadnia. de az hogy nem is próbálkozik, ez nagyon fura. Pláne hogy ilyen régóta ismeritek egymást.

Őszintén szólva engem nagyon taszítana is ha nem próbálkozna.

2009. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem gáz.Becsüld meg ezt a pasit:)Egyébként pettinget nyugodtan kezdeményezhetsz te is, aztán majd meglátjátok!
2009. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
EGYÁLTALÁN NEM GÁZ! Tizenéveseknél pláne nem, de én huszonévesen is úgy vagyok vele, hogy noha távol áll tőlem a frigiditás, prüdéria és hasonlók, szeretném MEGISMERNI valamennyire azt, akivel lefekszek, és ahhoz, hogy bizonyos fokú intimitás, bizalom kialakuljon, azért kell idő. meg szerintem izgató a fokozatosság, és ez nincs korhoz kötve. Én is dobnám azt ki, aki első-második héten követelné a szexet, illetve nem fogadná el, ha én azt mondanám, hogy még ne. De a gyakorlatban nem volt még ilyen problémám. Ha akar téged valóban a pasi, akkor nem fog pattogni, hanem örül, hogy vele jársz, és szépen kivárja. A pasid részéről sem gáz, hogy nem akart ajtóstól rontani a házba, inkább nagyon jól teszi! ha le akarsz vele feküdni és kezdeményezel, valószínűleg azért nem fog visszautasítani! De szerintem előbb-utóbb ő is megteszi a szükséges lépéseket! Egy hónap az még semmi, főleg ha nem is találkoztok minden nap! Nyugi!
2009. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én normálisnak mondanám. Attól mert elmúltál 20, és nem vagy szűz, még nem kötelező mindenkit egy hét alatt ágyra játszanod. Na látod, az nagyobb gáz lenne!
2009. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!