Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jót jelent, hogy 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jót jelent, hogy 2 hónapja járunk, és pár napja már mikor meglát feláll neki? :D nem feküdtünk még le.14/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 22:43
1 2 3
 11/30 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
Hát ha mindenképp meg akarod dugatni magad vele, mert már olyan "érett" a 2 hónapos kapcsolatotok, akkor jót jelent.
2011. dec. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
már megint egy "értelmes,felelősségteljes,érett" kislány aki nagyon "hosszú" 2 hónapos "kapcsolatában már a szexel foglalkozik,azt jelenti,hogy néhány héten belül jól megdug,mert tuti,hogy hagyni fogod neki,nagyon szomorú,hogy milyen a tinitársadalom,azért mert hordasz melltartót és havonta vérzel,ugyanúgy egy 14 éves gyerek vagy, akinek a "kapcsolat is korai,nem csak a szex, hány éves a pasid 18-20?
2011. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ha egy feszülős szabadidő nadrágban látnálak és elképzelnélek intimebb helyzetben akkor nekem is simán felállna rád, így látatlanba is! A férfiak így működnek! A lefekvést pedig nem kell elsietni! :)
2011. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem értem mért hoza fel mindenki a szexet...Mondta valaki hogy le akarok vele feküdni? nem... Mondtam h pár héten belül lefekszünk? megintcsak nem..és mielőtt kikérnétek az én véleményemet is,elárulom,majd csak akkor fekszek le vele,hogyha én azt jónak érzem,és egy jóóóóó ideig mé szűz maradok ;) puszcsá'''
2011. dec. 6. 15:32
 15/30 anonim ***** válasza:
de jó lenne ha lenne nekem is egy ilyen jó barátnőm:D 14/F
2011. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
De azért a gatyót le mernéd kapni róla? :D
2011. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
igen le -.- xD
2011. dec. 6. 20:27
 18/30 A kérdező kommentje:
09:23-ja,és a pasim 17 éves ;)
2011. dec. 6. 20:28
 19/30 anonim ***** válasza:
na akkor,a kövi héten te írod majd a következő lehetek-e terhes kérdést...
2011. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
17éves???:D:D Ebben a korban nagyon sok a 3év különbség... Biztos nem véletlen, hogy 14évessel kezdett:D
2011. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!