Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízik bennem?

Figyelt kérdés

A barátommal szerda óta nem beszélek mert az egyik osztálytársam fiú, pletykálkodott ami nem is igaz !!! De a barátom nem hallgat meg azt mondja h nem tudja h mit higyjen!!! Nem tudok beszélni vele se msnen( mert újjat csinált és nem tudtuk felvenni egymást) facebookra meg nagyon ritkán jár fel! Smsre nem válaszol!!! Hogyan bizonyitsam be neki h bízhat bennem nem csapom be????? Segítsetek nagyon szeretem nem akarom elveszíteni egy hülyeség miatt!!!!! Köszy

15/L


2011. dec. 5. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt? És légyszi írd le h pontosan mi volt az az ügy! :O PLS!
2011. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 hónapja!! Annyi csak h az az osztálytársam látott még ősszel egy fiúval sétálni vagyis hát a buszmegállóba mentünk együtt, de csak barátok vagyunk !!! És az osztálytársam haragszik rám és gondolom egy kicsit kidíszitette a storyt is hogy az essen le a barátomnak h megcsalom!!!
2011. dec. 5. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon nehéz...nekem is van egy nagyon jó fiú barátom akivel tök jókat röhögünk de mondjuk nekem még senki nem tett be... A barátom egyetlen egy fiúra iszonyatosan féltékeny a régi oszt társára...csak mert nehéz időkben mellettem állt...de ha meg említem a nevét akkor iszonyatosan dühös lesz... phuu


Am meg nem tom mit tehetnél,3 hónap nem sok...de talán elkéne beszélgetned azzal a fafejű oszt társaddal aki keresztbe tett nektek... :O és sajnálom de tényleg nem tom mit tehetnél...

nekünk a barátommal egyszerűbb a békülés mert mi 2 éve vagyunk együtt :)

2011. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet ezzel a gyerekkel beszélni mert 1. nem mondja a szemembe meg! 2. meg mindig ezt mondja okcsá!!!! szànalmas a gyerek!!!! Idegességemben az egész szaloncukor készletet megettem !! :DDD
2011. dec. 5. 16:59
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi !! :))))
2011. dec. 5. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit!! Am nekem is van ilyen barom "haverom"...
2011. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyszerüen irritál a gyerek!!! De az osztályba senki se szereti csak elviseli!!! szánalmas!! -.-"
2011. dec. 5. 17:13
 8/10 anonim ***** válasza:

A barátod sértődősebb, mint egy átlag hülye p*csa.. ha egy pletykának hisz inkább, mint neked, akkor ott valami probléma van.


Amúgy tényleg, úgy nem várhatsz segítséget, hogy nem tudjuk, miért akadt ki? Amíg nincs konkrét eset, addig nem tudunk segíteni.

2011. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jah sry, azóta leartad.. télleg nehéz lesz. Ezt élőben kell lerendezni az fix. De lehet több menetből fog csak menni. Ha látja, hogy folyamatosan próbálkozol, csak szóba áll veled..
2011. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszike! :))
2011. dec. 5. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!