Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja? Miért nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dúrcika kérdése:

Miért csinálja? Miért nem tud megbízni bennem? (lent többet tudsz meg)

Figyelt kérdés
Nagyon imádjuk egymást de ha rájön a féltékenység nagyon csúnya dolgokat vág a fejemhez h egy ribanc vagyok meg ha a bnömmel vagyok biztos megcsalom meg ilyenek pedig tudja h nem:/ már több mint egy éve és 2 hónapja járunk és 1 éve együtt lakunk mégsem bízik meg bennem pedig egyszer semkellett más..régen pasizos voltam de azt mondta nem érdekli a mult akkor most mégis? mért nem bizik bennem...
2011. nov. 24. 18:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azert, mert durcika vagy. Ezt nem szeretik a pasik, sajna.
2011. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én se bíznék meg benned.
2011. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az nem azért Dúrci hanem a Dórciból jött :)
2011. nov. 24. 18:56
 4/16 A kérdező kommentje:
mért is nem? több mint egy éve ráse néztem másra..:/ és nem is akarok ezért nem értem
2011. nov. 24. 18:57
 5/16 anonim ***** válasza:

Vannak pasik akik azért féltékenyek mert önbizalomhiányban szenvednek, és félnek, hogy vki más kiüti őket a nyeregből, mások meg azért, mert krónikus birtoklási vággyal küszködnek, és azt hiszik a tulajdonában áll a nő, amihez másnak nincs köze, csak nekik.

Találd ki nálatok melyik áll fenn.

2011. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez a féltékenységi roham most csak így jött a semmiből vagy eddig is előfordult?
2011. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszike :) szentem az első de a másodikban is van valami :/
2011. nov. 24. 19:01
 8/16 A kérdező kommentje:
mindig is volt csak mostmár durvább :/
2011. nov. 24. 19:02
 9/16 anonim ***** válasza:
És te ezt miért tűröd,h ok nélkül leribancozzon?
2011. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert nem és kész:D
2011. nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!