Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki vagy hazudjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki vagy hazudjak?

Figyelt kérdés

A lényeg az,hogy az osztályommal fürdőbe mennénk.De a barátom sehová sem enged,nem hogy oda.Nem tudom,hogy megmondjam-e neki,mert biztos,hogy szakítana érte.De mégsem akarok a fekete bárány lenni.Az egyetlen,aki ide sem megy,nem csak a kirándulásokra stb.

Szerintetek mondjam meg neki,és hagyjam,hogy szakítson? Vagy tegyek úgy,mintha simán suliban lennék? (A többi órám meg lesz tartva,csak kettő alatt megyünk el.A nehéz az,hogy minden szünetben vele kell telefonáljak..)

Tudom,hogy nem szép dolog,hogy hazudni akarok neki,de nem rég szakítottam vele,most békültünk ki és most megint rontsam el?

Tehát a kérdés: megmondjam,vagy ne?


Ne ítéljetek így,ha tudni akarjátok a részleteket írjatok üzenetet!


2011. dec. 4. 15:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Te járnál jobban, ha kidobna. De te úgyse fogod ezt megérteni, mert csak az számít neked, h jól néz ki.
2011. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ja és elfelejtettem,hogy pár napja pont az ilyen viselkedéséért szakítottam vele,de könyörgött,sírt stb.


A másik,hogy azért tudom,hogy szakítana mert régebben felmerült,hogy az osztállyal tesi helyett jégkorizni megyünk.Ezt meghallotta és közölte,hogy meg ne próbáljam,mert akkor őt többet nem látom,meg elfelejthetem.Most akkor egy fürdő?


Elmondom neki..szerintem tuti szakítani fog,de nem akarok ebből is kimaradni miatta.Emellett az idén is lesz kirándulás stb. és gondolom megint ki kellene majd húzzam magam valahogy,de azért az már nagyon feltűnő lenne,ha minden évben akkor lennék beteg.

2011. dec. 4. 15:58
 13/26 A kérdező kommentje:
Ja és igen,ha ő dobna ki akkor legalább nem könyörögne,mint amikor én próbáltam szakítani.
2011. dec. 4. 15:59
 14/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb, ha elmondod neki, a hazugság sosem jó. Viszont amiket írtál, hogy mennyire rövid pórázon tart, az szerintem hihetetlenül durva. :S Ha ennyiért képes szakítani, akkor azzal te jársz jobban.
2011. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

De mit élvezel ebben a "kapcsolat szerűségben"?

Ez nem normális... Birtokol téged és parancsol neked. Miért nem keresel egy normális fiút?

2011. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

a szüleid tudják, hogy így bánik veled a "barátod"?

apád helyében ketté törném a gerincét, de téged is alaposan pofánvágnálak.


20/L

2011. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy szakítson. Jobban jársz, legalább jó az ágyban? Mert ha még az se (pl.: csak magával foglalkozik, neked meg semmi), akkor meg minek neked ő?
2011. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg kérlek a kérdésemért, de a barátod nem török? Mert rémisztően hasonlít a volt páromra..

vagy ha nem is török, de a vallása nem iszlám?

ha rám hallgatsz (tudom, hogy nem fogsz) akkor otthagyod, amilyen gyorsan csak tudod, mert az ilyen egy életre tönkretehet. (tapasztalatból mondom) ne legyél buta, ezt senki sem teheti meg veled! a te életed, azt csinálsz, és akkor amikor kedved tartja, ő senki neked, hogy megmondja, hogy mit tehetsz, illetve mit nem. most még "csak" ezt tiltja meg, de arra számíts, hogyha komolyabb lesz, akkor sehova sem enged egyedül, be fog zárni, bántani fog, egyre többet fog akarni tőled. hiszen ha látja, hogy megteheti veled (márpedig megteheti, mert ha valamit megtilt, akkor te azt nem csinálod) akkor egyre durvább dolgokat fog követelni/tiltani. ezen gondolkodj el. remélem van valami családtagod vagy rokonod, aki helyrebillenti az agyadat, és téged még idpbe sikerül megmenteni.. :(

2011. dec. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Figyelj szívem, olyan nincs, hogy egy pasi megmondja mit csinálhatsz és mit nem. Meg, hogy beszélned kell vele telefonon. Ha igazán szeretne engedné, hogy azt tégy amit jónak látsz, de így ez nem szeretet, csak kihasználás. Lehet, hogy most jó neki, hogy együtt vagytok, de emellett ő nem sokat érez. Ráadásul ha egy ilyen kis esetért már szakítani akar az nem normális. Ráadásul iskolai programról van szó! Ha igazán belegondolsz, tudod te is, hogy nem lenne jó kihagyni.


De ha neked ez így jó, hogy "terrorban tart." Akkor valahogy intézd el, hogy el tudj menni, mert az sem jó ha mindenből kimaradsz miatta. Menj el, érezd jól magad és a fűrdőben is lehet telefonálni. Próbáld meg elintézni, hogy ne tudja meg.


Vagy még egy ötlet. Menj el, és ha megtudja, akkor nyugodtan mondd a szemébe, hogy miért nem enged el sehova, vágd a fejébe, hogy téged ez már nem érdekel és ha nem hagy egy kicsit élni te fogsz vele szakítani. Ha félsz tőle, és nem mered neki megmondani a magadét, akkor az már nem szerelem, hanem félelemből való beletörődés. Amit jobb ha kerülsz. Ezzel nem bántani akarlak téged és a barátod, hanem csak féltelek!


És ha most azt gondolod, nem kéne így itélkeznem magamtól, igazad van. Tényleg nem kéne, de mivel nem látok bele a kapcsolatotokba nem tudom mi miért van. De ha egy kívűl állót megkérdezel az valami ilyesmit fog mondani.


Remélem tudtam segíteni!! Sok sikert!

2011. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Utolsó: Nem gondolom,hogy rosszul ítélnéd meg a dolgokat! Ezt már nem egyszer mondtam neki,hogy azért nem mondom meg neki a dolgokat,mert vele nem lehet megbeszélni.Nem rég szakítottam is vele ezért,de visszakönyörögte magát..ilyenkor annyira tud könyörögni.

Köszönöm a tanácsokat,tudom hogy nem szép,hogy hazudok neki,de nem lehet vele máshogy.Ezt is mondtam már neki..

2011. dec. 4. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!