Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam neki vagy hazudjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki vagy hazudjak?

Figyelt kérdés

A lényeg az,hogy az osztályommal fürdőbe mennénk.De a barátom sehová sem enged,nem hogy oda.Nem tudom,hogy megmondjam-e neki,mert biztos,hogy szakítana érte.De mégsem akarok a fekete bárány lenni.Az egyetlen,aki ide sem megy,nem csak a kirándulásokra stb.

Szerintetek mondjam meg neki,és hagyjam,hogy szakítson? Vagy tegyek úgy,mintha simán suliban lennék? (A többi órám meg lesz tartva,csak kettő alatt megyünk el.A nehéz az,hogy minden szünetben vele kell telefonáljak..)

Tudom,hogy nem szép dolog,hogy hazudni akarok neki,de nem rég szakítottam vele,most békültünk ki és most megint rontsam el?

Tehát a kérdés: megmondjam,vagy ne?


Ne ítéljetek így,ha tudni akarjátok a részleteket írjatok üzenetet!


2011. dec. 4. 15:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

"A lényeg az,hogy az osztályommal fürdőbe mennénk.De a barátom sehová sem enged,nem hogy oda.Nem tudom,hogy megmondjam-e neki,mert biztos,hogy szakítana érte."


Terrorban tart? Ez így egyáltalán nem egészséges...

2011. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
De úgy látszik neked megfelel, hogy birtokol téged és úgy kezel, mint egy tárgyat.
2011. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a leírtak alapján a barátod hülye..Miért nem enged el sehová? Tettél már neki valami rosszat ami miatt ez van vagy nem? Mert ha nem akkor hülye, ha igen akkor viszont szerintem jogosan nem enged, ha olyan személyiségű.


Viszont hazudni sosem jó

2011. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem tettem semmit! Volt hogy nem mondtam el neki az igazat olyanokban,hogy szólt e hozzám pasi aznap.Azért nem mondtam el mert ezt is megtiltotta és féltem hogy valamit tesz ezért.Mert ugye ilyen is volt már( nem bántott engem,ne értsétek félre..)

Eleve szar,hogy görcsben van a gyomrom miatta és ezen kell gondolkoznom hogy elmondjam-e.

2011. dec. 4. 15:38
 5/26 anonim válasza:
ne hazudj neki mert a hazugság csak hazugságot szül de beszéld meg vele mert ez hogy nem enged el sehova ez nem jó dolog
2011. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat nem arról szól hogy mindent megoszthatsz a másikkal és elengedheted magad?Nos amint olvastam a te esetedben ez pont fordítva van.Mond el neki hogy mész,mindenképpen.Ha kiderülne akkor még idegesebb lenne.Megértem hogy szereted,de ha ezért szakít veled mert elmész 1 helyre az osztályoddal,akkor nem is szeret igazán...
2011. dec. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
az nem normális h így irányít, birtokol egy pasi mondd meg neki h neked szabadság kell és nem mondhatja meg hogy kivel és hova mehetsz főleg ha csak az osztályoddal mész miért ennyire féltékeny a barátod?
2011. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Azért is féltékeny,ha köszönnek nekem.(ezt sem lehet.)

Azért is,ha fogorvoshoz megyünk,bármiért.Akkor most gondoljatok bele,egy fürdő?Ahol fürdőruhában kellene lennem?

Amikor a szüleimmel mentünk wellnessezni akkor is azt mondta hogy nem mehetek bele a medencébe és nem vihetek fürdőruhát.

2011. dec. 4. 15:51
 9/26 anonim válasza:
hát szerintem nem normális ez a fiú én biztos nem járnék vele...
2011. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A barátod egy tapló. Mondd meg az igazat, és adj hálát az égnek, ha kidob. Egy ember sem érdemli, hogy más a tulajdonának tartsa, és így is viselkedjen vele.
2011. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!