Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl ezen? Egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl ezen? Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden leírnám a dolgot. Barátommal közel fél éve vagyunk együtt, ő folyamatosan kap ajánlatokat mellettem, főleg szexre. Ő ezeket mindig elmeséli.. Volt most egy, amit úgy állított be, hogy "majdnem megcsalt" Igazából nem történt semmi, csak annyit kellett volna írnia a csajnak, hogy "gyere". De ő nem tette. Kértem mutasson üziket, azt mondta törölte... Azonban én megnéztem a telefonját amiben írt a csaj neki, hogy nagyon sajnálja, hogy nem jön össze a dolog pedig úgy szeretné (tudja hogy barátom nem szingli). És amit egyszerűen nem bírok hova tenni, az barátom válasza, ami nagyjából így nézett ki: Most nem lehet, pedig hidd el nem sok mindent szeretnék jobban. Majd máskor. Jóéjt. Puszi.

A vicc a dologban, hogy nem vághatom barátom képébe, hogy láttam az sms-t mert nála ez szakító ok (hogy turkálok dolgaiban). De én meg képtelen vagyok ezt hova tenni. Mert elmondta a dolgot szépen elmesélt kb. mindent, de akkor ez micsoda? :(


2011. dec. 4. 09:32
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

93Mumus:

És az sms-ről neked mi a véleményed?

2011. dec. 4. 10:04
 12/29 93Mumus ***** válasza:
35%
Az SMS-re az ok, h alapból minden fiú meghúzna minden jó csajt, ha singli, ha nem. Így vagyunk programozva. Mi egészen másképp gondolkodunk mint a lányok. És az h egy ilyen lehetőségnek ellenáll az is a hűségét bizonyítja. Én helyedben inkább azon gondolkodnék h egyáltalán megérdemled-e őt és turkálás helyett inkább legyél abba h az így legyen.
2011. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Tényleg.. Mindenki nagyon sokat segített most nekem.. Köszönöm Nektek!
2011. dec. 4. 10:11
 14/29 93Mumus ***** válasza:
* nem akarta megsérteni a másik lányt sem, és azért írta ezt h ne higgye a lány h miatta nem akarja. Ezzel nincs semmi gond.
2011. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
Jézusom!! Na most kiakadtam! Hogyan mondhatjátok, hogy nem baj, hogy a srác ilyet írt a lánynak?! Ha igazán szeretné akkor egyáltalán nem is válaszolt volna semmit a csajnak! Nem hogy elkezdene vele üzenetezgetni...Akkor világossá tenné minden nő számára, hogy neki van barátnője, ő az egyetlen és a többinek semmi esélye, ne is írjanak. Ha az én barátom telefonjába ilyet találnék úgy kidobnám, mint macskát sz...! Már csak büszkeségből is! Meg mi az, hogy MINDENNÉL JOBBAN szeretné?! Szerintem az lenne az alap, hogy a barátnőjével akarjon lenni mindennél jobban és ne egy másik csajjal!! Én azt tanácsolom neked, hogy keress másikat. Olyat aki megbecsül és nem más lányokkal levelezget! Hidd el fogsz találni! Nem hiszem el, hogy nem esik neked rosszul az, hogy más lányokkal beszélget... és aki igazán szeret nem bánt meg így szánt szándékkal! 24/L
2011. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
utálom, hogy ilyen nehéz ez az egész. teljesen öszevagyok zavarodva...:(
2011. dec. 4. 10:58
 17/29 93Mumus ***** válasza:
51%

# 15:

Te most konkrétan egy vibrátort ajánlottál a kérdezőnek. Nem várhatjátok el 1 fiútól sem h ha baránője van, ne is beszélgessen másik lánnyal. A barátnőnek meg semmi köze ahhoz, h mit beszélget vele, amig nem csalja meg. A srác csak kedves akart lenni a másik lánnyal. Ha ezt nem tudod elfogadni, hagyj békét a fiuknak és vegyél 1 kutyát. Mindkét fél jobban jár...

2011. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelet a kivételnek, a férfiak sem állatok, és baromi kényelmes megoldás 1 kalap alá venni mindenkit és minden félrek*rást azzal magyarázni, hogy "bocs, így vagyok programozva". Én ismerek olyan férfit, aki kivételesen emberi érzésekkel rendelkezik, és ha szerelmes, akkor nem akar megugrani minden szembejövő nőszemélyt mint a falusi bika... Aki állatnak érzi magát, annak egészségére, de ez az sms mindent kifejez, csak azt nem, hogy a kérdéses fickó szerelmes lenne a barátnőjébe. "Most nem lehet" - nem azt írja, hogy "én a barátnőmet szeretem" ... "Pedig hidd el, sok mindent szeretnék jobban" - kecsegteti a csajt, akinek írta, egyértelmű. "Majd máskor" - no comment. Nemhogy hálát nem adnék egy "ilyen" kölyökért, hanem egy szó nélkül tenném lapátra.
2011. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

Azért köszönjük az igen átfogó és alapos lepontozást. Ez nagymértékben növeli az ember kedvét ahhoz, hogy megpróbáljon bármire is valami választ adni.


Csak próbálj meg segíteni valakinek, majd jól beverjük az orrod! Sajnos ez általánosan jellemző hozzáállás.

2011. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 93Mumus ***** válasza:
51%
Amúgy meg ha tudnátok h hány lány flörtölt már velem akinek barátja volt..... Mi is emberek vagyunk, nekünk is van magánéletünk(mondjuk hála a kérdezőnek, a barátjának már csak volt magánélete...).
2011. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!