Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végezek magamal vagy syenvedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végezek magamal vagy syenvedjek tovább?

Figyelt kérdés
Az a baj ,h nagyon megszeretem egy fiut,sokat is beszelgetünk és naprol napra nöt az érzelem bennem.Ő volt az akinek elmondhatam mindent o meghalgatott,nem jotun őssze bizonyos okok miat,és most neki van baratöje.És az a legrosszabb h ö nem tudja h én SZERETEm.Hogyan feledjem el ,nem birok semmit csinalni egész nap bent ülök és sirok azon is gondolkodtam h végezek magamal.Nagyon sokat jelent ö nekem
2011. dec. 2. 19:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Öngyilkosság: Végleges megoldás egy átmeneti problémára.
2011. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 problem?:D ***** válasza:
Végezz magaddal,1hülyével kevesebb nem gond
2011. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Elnézést, de a legelső válaszadó a legtökéletesebben és tömörebben fogalmazta meg. Tökéletes helytálló amit ő írt. Idővel majd elfelejted, ezeket az ostobaságokat meg, hogy öngyilkos leszek sosem értettem. Ha ennyire nem tudsz mit csinálni, hogy ilyeneken gondolkozol akkor akár kezdhetnél valami hasznosat az életeddel, nem gondolod? Tudod hány ember van aki csak élni szeretne, még ha szenvedve is? Te meg ezt eldobnád magadtól? Gondolkodj el ezen, én nem tenném, annak a személynek meg lesz majd utódja úgyis. Türelem.
2011. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!