Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engem eddig az ÖSSZES fiú csak átvert és kihasznált?

Figyelt kérdés

Tök normális csaj vagyok.Nem vagyok ribanc,se gyökér stréber.Nem vagyok ronda,nem értem... Pedig biztos velem van a baj.De elegem van.Miért van ez?


18/L


2011. dec. 1. 23:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán buta vagy.
2011. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Isten hozott a való életben!

A körforgás rendes csávót átvágja egy lány--> rendes csávó megváltozik-->>átvágja a rendes lányokat!! Ez egy körforgás bár van aki úriember marad mindig. Engem is átvágtak és nagyban módosítottam a hozzáállásomon a dolgokhoz! Ez arra akarok kilyukadni van aki már szélsőségekbe esik!

2011. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
08:43 Természetesen nem tuti, de sokkal valószínűbb. Aki nem néz ki olyan jól, az jobban megbecsül egy lányt, mert nehezen találna helyette másikat.
2011. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
szerintem mindig a nő választ! nem ők vertek át téged, ha nem te választottad őket! olyat választottál mint amilyet akartál, a végén pedig rába*sztál. ennyi a történet...
2011. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Talán, ha bővebbet írnál még tudnánk is segíteni... De jól látod, a probléma benned van. 22F
2011. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Erről nekem valamiért ez a kép jutott eszembe:


[link]

2011. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!