Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasznált, átvert? Volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznált, átvert? Volt egy lány aki az életemet jelentette de elhagyott mert még mindig szereti a volt pasiját azt mondta engem is szeret de rájöttem hogy csak kihasznált.

Figyelt kérdés
én megbocsátottam neki mindent vissza akarom kapni.ja az exének már nem kell.az a kérdésem ha egy kicsit is szeret lehet nála esélyem?Ma találkozunk este jön hozzzám.szerintetek mongyam neki hogy halálosan szeretem meg hogy hiányzik?vagy haggyam nagyon SZERETEM!!!!!!4
2010. máj. 2. 16:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
21/F
2010. máj. 2. 16:13
 2/19 anonim ***** válasza:
Légy FÉRFI az isten szerelmére akármennyire is nehezedre esik. Beszéltesd őt, hogy mondja el mit érez és ne te nyavalyogj neki. Mert úgyis látja rajtad, hogy még szereted ha ennyire nyomulsz rá.
2010. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mond meg neki!Ha még picit is szeret és számított neki a kapcsolatotok és te akkor valószinűleg vissza megy hozzád!:)Sok szerencsét!És ha összejön sok boldogságot!:)
2010. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2. én is lány vagyok és úgy vagyok vele hogy ha szeret mondja meg ne nekem kelljen kitalálnom és nyomulnom lány létemre hogy "tényleg szeretsz?összejönnél velem?" Nem!!igenis mondja meg szépen hogy szeret!Ez nem a férfi büszkeségről szól már hanem a gyávaságról!Ha a csajtól várod el hogy kitalálja szereted e akarsz e tőlle valamit gyáva vagy!
2010. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
csak félek egy kicsit mert egy pár napja mentünk szét
2010. máj. 2. 16:23
 6/19 anonim ***** válasza:
Szorítok!
2010. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
és ha csak egyszerüen lekapnám és utána mondom neki mit érzek?
2010. máj. 2. 16:23
 8/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy kivel szeretne együtt lenni a jövőben.Aztán utána mondd, hogy te mit szeretnél.
2010. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez a lekapásos dolog nem túl jó ötlet mert azt hiheti csak azért akarod vissza szerezni mert nincs kivel d.gni..Mond el neki figyi ez a helyzet szeretlek,szeretném újra kezdeni,bár tudom hogy te azt a másikat szereted..stb stb..dönts hogy újra kezdjük e vagy sem! ennyi!mit kell ezzel szarakodni??
2010. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mág annyi hogy filmet nézünk nem szeretem a romantikus filmeket ö igen azt nézzünk?
2010. máj. 2. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!